Wpis z mikrobloga

w mojej pierwszej stonce towar był wystawiany na drewnianych paletach a nie regałach, klient wchodził i musiał sam sobie odfoliować paletę i dostać się jakoś do zawartości. Do tej pory zdarza im się po prostu pierdyknąć całą paletę towaru gdzieś gdzie normalnie się chodzi a nierozcięte zgrzewki to standard
Później PR się poprawił, chociaż syf na sklepie nadal czasami się przebija jak w 2010 :>


@Papier_Toaletowy: PR był też okrutnie zły przez łamanie prawa pracy w Biedrze. Teraz to już mało kto to pamięta, ale swego czasu w mediach był grzany temat ponadnormatywnej pracy (głownie kobiet) w tych sklepach, nagrywane z ukrytych kamerek kołchozowe warunki za psie pieniądze na śmieciówkach - z tego co pamiętam to Biedry nie miały na
Którzy politycy wówczas podpisali by molochy handlowe nie płaciły podatków, mimo że zatrudniają polskich pracowników, którzy płacą składko/złodziejskie podatki? \którzy z pezetperowców był tak chojny?
@pwone

w mojej biedrze są kasy samoobsługowe przez co połowa mojego czasu w sklepie to czekanie na kasie samoobsługowej aż podejdzie kasjer z normalnej kasy i potwierdzi, że waga bułek się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak za każdym #!$%@? razem.


To nie wiem, co ty z tymi bułkami robisz, bo przez ostatni rok prawie codziennie robiłem zakupy w biedrze (zawsze płacąc w samoobsługowej) i może raz
@bitcoholic

dlatego, że robię duże zakupy raz na tydzień i z konieczności muszę korzystać ze standardowej kasy.


Dlaczego? Twój sklep na jakąś dziwną politykę, że kasy samoobsługowe tylko do X produktów?