Wpis z mikrobloga

Wiem, że większość z was usłyszy/usłyszało dziś to magiczne pytanie. No to jedziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ W WEEKEND:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
- dziurkane
- ruchane
- dmuchane
- bzykane
- pukane
- orane
- sekszone
- lizane
- dymane
- grzmocone
- ciupciane
- je*ane
- kłute
- pompowane
- deptane
- kiszone
- kryte
- peklowane
- #!$%@?
- nitowane
- strzelane z haclufy
- zapinane
- szpachlowane
- klinowane
- ptaszkowane
- spuszczane z kija
- pasowane
- pokładane
- rżnięte
- marcowane
- prute
- drylowane
- zapylane
- młócone
- kopcone ?

Michałku a coś ty taki cichy?? Nic nie było?
To może tej swojej Pannicy zrobiłeś przynajmniej:
- Patelnie
- Zwiedzanie kuciapy
- Tarmoszenie nietoperza
- Zwiedzanie wzgórza
- Czochranie bobra
- Garbowanie lisa
- Podlewanie grzędy
- Nawadnianie pola
- Wyciskanie cytrynki
- Tulenie pieroga
- Francuskie tornado
- Drażnienie małża
- Łotoszenie żubra

NAWET TO NIEEE?! A MOŻE TY JE JAKI CIEPŁY?! MANIUŚ! MŁODY ZNOWU W TEN WEEKEND CI*Y NIE POWĄCHAŁ.
TEJ MOŻE ON JE JAKI CIEPŁY ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #heheszki #przegryw #robpill #januszex #januszalfa #produkcja #zalesie #bekazpodludzi #heheszki #patologiazewsi #robpill
s.....u - Wiem, że większość z was usłyszy/usłyszało dziś to magiczne pytanie. No to ...

źródło: mem

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: kiedy myślisz, że umysłowi gardzą fizycznymi, wtedy poznajesz pracowników fizycznych i dowiadujesz się, że najbardziej fizyczni nienawidzą siebie nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znałem.
  • Odpowiedz
@Skowyrny_Johnny: nie wiem, ale jak tyrałem jako kieras na produkcji to pamiętam, że robole miały szary papier najtańszy, taki szorstki jak papier ścierny co firma kupowała chyba na wagony :D, a umysłowi mieli mięciutką regginę :D

Zawsze nas to bawiło i w sumie produkcyjnych też. Tak jakby umysłowi mieli delikatniejsze dupy, a robole mogły się podcierać nawet pokrzywami :D
  • Odpowiedz
@sikalafou: ja idąc do pracy jako fizyczny też sądziłem że Mirki i Janusze co robią ze sobą 30 lat znają się chleją razem itd są best friends w pracy a okazuje się że wcale nie xD Potrafią razem pić wódę, a potem między sobą gadać "Na tego Mietka to uważaj, to stary cwaniak jest" xD Inna sprawa, że fizyczni za biurami też zbytnio nie przepadali, chociaż akurat tu były przesłanki
  • Odpowiedz
Ogólnie fizyczni chyba nikogo nie lubią xddd


@silnikAtrakcyjny: tak, nie lubią biurowych, nie lubią wykształciuchów, nie lubią siebie nawzajem. To są zazwyczaj nieszczęśliwi, zgorzkniali ludzie, pogodzeni z tym, że nie wyszło im w życiu. Jedyny sposób w jaki mogą odreagować to właśnie często gnębienie (w ich mniemaniu) słabszych, czyli jak przytoczony przeze mnie informatyk case.
  • Odpowiedz