Wpis z mikrobloga

167 582,58 - 7,58 = 167 575,00

Wczoraj nie mogłem znowu pobiegać, więc dziś Garmin postanowił się zemścić i wrzucił mi 1:15:00 biegania z tętnem 140 bpm. Do tej pory biegi powyżej godziny wrzucał mi tylko w weekendy. Jak widać nie udało mi się za bardzo do tętna dopasować, ale biegło się bardzo przyjemnie. W ramach urozmaicenia postanowiłem zboczyć trochę ze swojej zwyczajowej polnej drogi na łąki. Mokro i nierówno, ale za to sarenki były. :-)

Dziś też był pierwszy mój bieg z podcycnikiem do pomiaru tętna i innych parametrów, o których na razie nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że dokładniejszy pomiar pozwoli mi uzyskać jeszcze lepsze efekty treningów. Się zobaczy. :)

@Moderacja: przypominam się w sprawie dodania do moich tagów autorkich tagu #najwolniejszywykopekwsztafecie. :-)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #najwolniejszywykopekwsztafecie

Skrypt | Statystyki
źródło: 20230331
  • 9
@sedros: nie licz na pomoc moderacji Mirku. Użytkownicy są przeszkodą w ich życiu. Jesteś dla nich marnym paprochem.

Większość tych dodatkowych pomiarów nie przyda Ci się ale jak lubisz cyferki i będziesz je kiedyś analizował to git. Cokolwiek co dodaje odrobinę więcej zajawki do zajawki jest na plus. Z fartem kolego.
@noe44: Kropla drąży skałę. Po kilku powiadomieniach może ktoś z moderacji postanowi dla świętego spokoju odklikać co trzeba.

A jeśli chodzi o analizowanie cyferek to tak - lubię to analizować i się doszkalać co to wszystko znaczy. Myślę, że ten czujnik będzie przydatny. Następnym razem jak mnie najdzie na zakupy to może w końcu kupię buty do biegania. :-)