Wpis z mikrobloga

@saakaszi: nigdy nie byłem fanem Memcena, ale bardzo cenię ludzi, którzy przyznają się do niewiedzy zamiast usilnie udawać ekspertów od wszystkiego.


@ShortyLookMean: ziomek, oni go pytają np o jego 100 ustaw i jego poglądy a on odpowiada "nie wiem". To kto ma wiedzieć jak nie on? xD

Tu nie ma żadnej pokory tylko typ cynicznie ukrywa swoje poglądy. Przeczytaj sobie wywiad z nim jak unika odpowiedzi na rzeczy które przecież
@Kryspin013: on nie pisal tycch 100 ustaw


@Rekordnaklate110: No i #!$%@? że nie pisał? Chyba je sygnował własnym nazwiskiem na swojej stronie i mówił w mediach jak to te ustawy są gotowe i za chwilę je zaniesie do sejmu. Chyba je czytał, nie? Skoro wygadywał takie rzeczy.

Inna sprawa, że ten cynik się teraz do tych ustaw nie przynaje mimo, że mówił, jak to je pisał z wynajętymi ekspertami XD
@Kryspin013 dokładnie, pokorą to by była, gdyby powiedział w stylu

no kiepskie to było, nie do końca fortunne posunięcie z mojej strony, nadal popieram większość/część postulatów, ale dziś z większym doświadczeniem i wiedzą, rozpisał bym inaczej, no ale dziś nasz program opiera się na czym innym.


Wtedy możnaby zrozumieć, jest dystans, jest jakieś tam przyznanie do niewiedzy, ale też z otwartą furtką, że w sumie to nadal może w to iść, albo
A teraz ma piękny efekt Streisand, nawet mi go nie żal XD


@PerkoS: mnie #!$%@? jak stare sekciarze z k0nfy, (które jeszcze były sekciarzami korwina i z tego jie wyrosły) bronią typa. Lestek z dupy np dzisiaj wyskoczył, że w ustawach mentzena była ustawa by bardziej karać kościelnych pedofili jakby coś to zmieniało w kontekście reszty ustaw.

By było śmieszniej to mentzen teraz leci z narracją, że on tych ustaw nie
@saakaszi: oglądam ostatnio wywiad rymanowskiego z memcenem. Na absolutnie każde pytanie odpowiada pytaniem, odwraca kota ogonem, mówi coś zupełnie niezwiązanego z tematem, aby odwrócić uwagę, powtarza "nie wiem", "nie mam zdania".
A w komentarzach ma YT tysiące komentarzy w stylu:
SŁAWEK BRAWO, SAMA MERYTORYKA!
PAN DOKTOR JAK ZAWSZE ZE SPOKOJEM NISZCZY OPONENTA ARGUMENTAMI
PANIE SŁAWKU DOSKONALE SIĘ PAN PRZYGOTOWAŁ DO WYWIADU, BRAWO TAK POWINNY WYGLĄDAĆ DEBATY!!!11!
ZERO LANIA WODY, SAME KONKRETY!!