Wpis z mikrobloga

Co o tym sądzicie?

tl;dr
Pan Kamil nagrywa jak do Lexusa na blachach UA wsiada pani z dwójką dzieci. Niosą dary od PCK.

Pomoc humanitarna – pomoc materialna i logistyczna dla osób potrzebujących pomocy. Zwykle jest to pomoc krótkoterminowa, dopóki nie zastąpi jej długoterminowa pomoc ze strony rządu i innych instytucji. Wśród potrzebujących są bezdomni, uchodźcy, ofiary klęsk żywiołowych, wojen i głodu.


#polska #ukraina #pck
Utnapisztim2023 - Co o tym sądzicie?

tl;dr
Pan Kamil nagrywa jak do Lexusa na blacha...
  • 153
@Utnapisztim2023: o kurde przykry widok. pomyślcie, że wiedliście normalne życie, stać was było na lexusa (a niech nawet bedzie w leasingu) i nagle wojna, koniec działalności, nie stać was nawet na jedzenie i musicie korzystać z pomocy socjalnej. Bardzo im współczuję i to jest idealny przykład dlaczego teraz musimy zatrzymać imperatorskie zapędy kacapów.
@bigos555: ale ci Polacy na te daniny bulą hajs, jak są dojeni to chcą sobie to odbić, takie życie pod pisowskim butem, przeciąganie liny, albo państwo polskie wydoi ciebie, albo ty "wydoisz" ich.
@JanTadeusz: o czym ty perdolisz. Mi to tam wisi może jezdzic nawet rolls roycem mają tam wojne i jej nie żałuje ale opłaty na Ukrainie celne są kosmiczne. Wysłalem tam dużo aut i opłaty to nieraz drugie auto. Tylko w zeszłym roku co popuścili przez jakiś czas a takto to dużo drożej niż u nas. Wejdz sobie na ukraińskiego olx i zobacz ile zwykła łada potrafi kosztować albo lanos to się
@bigos555: No pewnie, że jak PCK im chce dawać, to niech im daje, ja tylko uważam, że mimo wszystko rozsądniejszym byłoby takie auto sprzedać (najprawdopodobniej są w Polsce od około roku), skoro uważają się za osoby tak potrzebujące, że aż muszą korzystać z takich instytucji.
@bigos555: Wynika z danych dziennych ile osób przekraczało granicę w stronę Polski od początku wojny do teraz. Właśnie z tego wynika, że bardziej prawdopodobnym jest to, iż są tu od dawna.

Co do drugiej części, masz prawo mieć inne zdanie. Ale to auto jest chyba na tyle dużo warte, że niekoniecznie musieliby kupić złom.
daja to biora i tyle w temacie XD

polacy niestety to bierni niewolnicy i im sie nic nie nalezy, co najwyzej kopa XD jak sie nie ma kontroli nad panstwem to panstwo cie nie szanuje, po co ma cie szanowac skoro jestes nikim?
bardziej prawdopodobnym jest to, iż są tu od dawna.


@kochamcovid: Co nie znaczy, że nie jest zupełnie odwrotnie, bo wykopki jak zwykle budują narrację do obrazka, pod wygodną im tezę.

dużo warte,


@kochamcovid: Może to być np 50 tys. Ja raczej miałbym wątpliwości, czy za ułamek tej ceny kupię bezpieczny i niezawodny samochód dla mojej rodziny, który zabierze mnie np. do Niemiec, lub Hiszpanii
ale jak nie widzisz roznicy w tym co na filmiku a jak ktos ma 500+


@Klepajro: Ja widzę, ci od pincet żrą moje #!$%@? pieniądze, a na filmiku to organizacja charytatywna. Do tych pierwszych czuję odrazę.