Wpis z mikrobloga

@luz3r: Ja pier!@#e, za darmo bym nie wziął od nich abonamentu, a co dopiero za 75 zł? xDDDDDDDDDDDDDD
ubisyf chyba wyszedł z założenia, że skoro kosztuje 59zł i za mało ludzi kupuje, to przynajmniej wydoimy tych co płacą, bo skoro i tak już płacą to będą płacić xD Co za głąby, niech oni już splajtują i seria AC pójdzie w jakieś inne ręce.
Koszty produkcji gier są coraz większe, osiągają ogromne budżety, więc ceny muszą wzrosnąć.

Wykopek: chorzy producenci gier i branżę #!$%@?ło.
@Anekito

@Theos: szkoda tylko, że te budżety pewnie w 90% poszły na owocowe czwartki i inne rakotwóecze czy inne kolorowe piątki XDDDD


Jakby piekarz wrzucał do pieca chleb oraz kopertę z tysiącem złotych, to mógłby powiedzieć, że chce 900zł za bochenek, bo przecież ma ogromny budżet? XD


XDDDD
@PanHeniek45 no zdecydowanie powinna iść za tym jakość, ale wiadomo jak jest. Okazuje się często, że ogromny budżet to podejmowanie małego ryzyka, klepanie sprawdzonych formuł i pośpiech, by zdążyć w wyznaczonych terminach, co przy zaawansowaniu produkcji spiętrza problemy.
@luz3r: grałem w dwie gierki ubisoftu - Far Cry i Far Cry 4, i to co mnie zdziwiło to cholernie sztuczne i plastikowe światy w tych gierkach, drewniane strzelanie i jeżdżenie pojazdami. No po prostu czułem się jakbym chodził plastikowym żołnierzykiem. Oczywiście obie gierki z wypożyczalni 1337x bo nie jestem aż tak głupi by płacić 19 ojro za biegunke zapakowaną w sreberko
Od roku/dwóch piractwo wraca do łask a wszystko przez zagrywki producentów gier. Podobnie z usługami streamingowymi tam również odsetek piratów systematycznie rośnie przez głupie pomysły jak wyruchać na kasę uczciwych ludzi.


@nga_plz: yup, potwierdzam. Sam mam tylko Netflixa i HBO (z którego chyba też zrezygnuję), a wszystko inne ciągnę z torrentów jak chcę obejrzeć.

Bez jaj, nie będę płacił po kilkadziesiąt złotych za każdy streaming, szanujmy się.

Abonamentu na gry nie
grałem w dwie gierki ubisoftu - Far Cry i Far Cry 4, i to co mnie zdziwiło to cholernie sztuczne i plastikowe światy w tych gierkach, drewniane strzelanie i jeżdżenie pojazdami. No po prostu czułem się jakbym chodził plastikowym żołnierzykiem. Oczywiście obie gierki z wypożyczalni 1337x bo nie jestem aż tak głupi by płacić 19 ojro za biegunke zapakowaną w sreberko


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ja grałem w 3 i 4 i z perspektywy