Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Poszedłem z tym w końcu do dyrektora, bo baba na lekcji cały czas wbijała mi od tamtego czasu szpileczki i co chwila nawiązywała do tego tematu, dodając jakieś ironiczne komentarze, raz mi mówiąc, że mnie wywalą z roboty, wprost nazwała mnie "wrogiem" (nie tylko przy klasie, ale też rozpowiadała w młodszych klasach, że w wyższych klasach ma "wroga" xD)

Po paru dniach wezwali mnie do biura dyra i był tam on, vice-dyrka oraz baba z p0laka. Spotkanie to było kompletne 3 na 1, jak chciałem dojść do głosu to od razu mnie uciszali, oczywiście Pani Nauczycielka nic złego nie zrobiła i jak w ogóle gówniarzu masz prawo coś mówić xD Trwało to 45 minut, jak już dali dojść to głosu to i tak żadne argumenty nie przemawiały i były wymówki typu: no wróg to było żartobliwie rzucone, a poza tym to w ogóle nie było o tobie (to nauczyciel może wprost nazywać innych uczniów wrogami, spoko) xD Ona oczywiście sie powołała na opinie "setki polonistów" i "każdy jeden" sie z nią zgadzał xD Powiedziała tylko z ironią, że "no już sobie nie będę tak żartować, maske założe haha". Ja powiedziałem, że chce usunięcia tej uwagi którą uważam za niesprawiedliwą, to zaraz było że jak moge tak wielkich rzeczy oczekiwać i jak mogłem Szanowną Panią seksistką nazwać, nie do pomyślenia xD

Ale teraz ku*wa hit xDDDD Specjalnie zrobiłem to po cichu, bo nie chciałem jakiś dymów, tylko chciałem usunięcia uwagi. To dyrektor uwaga.... powołał sie na opinię 2 "obiektywnych" julek z klasy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja powiedziałem wprost, że oni się znają 20 lat, a ja za miesiąc ze szkoły wychodze to na logike wiadomo czyją strone będą trzymać i że nie uważam ich postawy za obiektywną.

Także 45 minut "spotkania" 3 na 1, gdzie mnie próbowali zastraszyć i uświadomili, że uczeń gówno ma do gadania. Jeszcze na koniec dyro mnie "ostrzegł", że jak zgłosze do kuratorium sprawe to będzie 40 osób i przesłuchają całą klase i nie będzie "zamkniętego spotkania" xD

Więc teraz nie dość, że normictwo sie dowiedziało i ma beke, to jeszcze cała kasta nauczycielska mnie nie lubi, bo śmiałem wyrazić swoje zdanie.

Dzisiaj na lekcji z wychowawcą, ten mnie zaczął bez powodu #!$%@?ć, za "brak pokory", "myślenie że wszystko umiem" i za "brak szacunku" mimo, że sie słowem na lekcji nie odezwałem xD (a go ta sprawa w ogóle nie dotyczyła). Śmiałem kwestionować zdanie kadry pedagogicznej, więc to jest brak pokory xD

W szkołach panuje kolesiostwo, tak to niestety wygląda wśród kasty nauczycielskiej. Będą Cie gnoić za własne zdanie, bo jak mogłeś śmieć powiedzieć coś o nas, Wielkich Nauczycielach bez skazy.

Więc jak byście się zastanawiali, czemu w szkołach taki beton to już wiecie. Każdy tam kryje każdego, wszystko trzeba zamieść pod dywan i udawać, że sprawy nie ma. A ucznia co ma za dużo do powiedzenia uciszyć, wyśmiać i zastraszać. Chory system.

#przegryw #szkola #p0lka #szk0la #patologiazewsi #patologiazmiasta
Revvvvvvvvvvvvvvvv - W nawiązaniu do tego wpisu

Poszedłem z tym w końcu do dyrektora...

źródło: 360_F_288286248_wTPSTCcaZ6xl7E8udOxMhfwc5gOTsBOf

Pobierz
  • 103
@Mrocznyeniu:
„Istnieje tylko Zło i Wielkie Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło, Geralt, to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, Geralt, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze”. (…) Mniejsze zło istnieje, ale my nie możemy wybierać
Wielu nauczycieli to przegrywy i nieudasy, których gnębili w szkole i teraz oni z chęcią wykorzystują swój wymuszony autorytet, żeby się odegrać na uczniach.


@sierramikebravo: prawda, ego w kosmosie.

@dziacha p0lskie szkoły to żart, zaorać ten system w #!$%@? i zbudować na nowo, inaczej się nie da. Jeszcze nieudacznicy będą o podwyżki prosić xD

@artiom143 spoko, mogłobyć złe, co nie znaczy że ma prawo mnie wrogiem nazywać i co lekcje do
to może poproś ludzi z internetu o pomoc ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MajkelEm: jak ktoś z jakiejś gazety to czyta to zapraszam pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@abiandri tylko kto miałby być tym świadkiem?

Proponuje może tylko gdzieś ładnie opisać twoja szkole tak żeby to dotarło do jak największej liczby rodziców którzy będą wysyłać swoje dzieci do szkół


@bartmni: może to zrobie
Bo klasa mnie zbytnio nie lubi + to są ogromni konformiści, nie ma szans, że by się z dyrekcją nie zgodzili xd


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: albo wszystko co się działo w szkole obróciło się przez kilkanaście lat o 180 stopni (w co nie wierzę - grupy ludzi zawsze są takie same), albo kłamiesz.

Po pierwsze - skąd wiesz, że inni uczniowie to "konformiści", skoro jesteś odrzutkiem i ich nie znasz?
Po drugie -
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: ludzie to strasznie prymitywne zwierzęta uwielbiające karmić swoje ego m.in. siedzeniem na górze moralnej. Daje im to poczucie bycia lepszymi od tych wszystkich "debili" naokoło. Paradoks jest taki że każdy gardzi wszystkimi i uważa się za najlepszego i potem są różne dziwne sytuacje.

Co do ciebie powiem krótko: jesteś frajerem. Frajer czyli osoba która żyje w świecie który nie istnieje i przestrzega zasad które nie istnieją. Na przykład że zawsze
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: kolega jak odebrał świadectwo ukończenia szkoły, to poszedł do nauczyciela, który go gnębił, żeby się pożegnać: - "chciałbym tylko panu powiedzieć, że tak naprawdę jest pan cienki jak drzwi od łazienki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na marginesie: idź do mediów (myślę, że wiem, które portale się tym zainteresują - bo główny ściek na pewno nie)
@Bover: panie mądry:

po 1 "skąd wiesz, że inni uczniowie to "konformiści", skoro jesteś odrzutkiem i ich nie znasz? " no nie wiem, bo siedze z nimi 4 lata w 1 klasie i jednak widze jak sie zachowują? to, że nie wiem co w weekend robili, nie znaczy że nie znam ich osobowości xD poza tym napisałem, że mnie zbytnio nie lubią, nie że siedze sam i do nikogo sie nie
@Anonek463: #!$%@? no tak samo u mnie wygląda, już kilka osób tak jechał, jednemu typowi mówił że po wypadku samochodowym mu "się odkleiło" i ten wyszedł waląc drzwiami, albo na jedną laske darł morde, że powinna klasy nie zdać i nie chciał jej dać świadectwa z oceną niedostateczną i jakieś cyrki robił, że ktoś inny miał jej dać, bo on sie brzydził itp.

Tacy frustraci właśnie uczą
wydaje mi się, że jesteś trochę zbyt delikatny; bardzo nerwowo reagujesz na to, jak traktuje cię nauczycielka, bardzo możliwe że wyolbrzymiasz.


No i sam fakt, że uczniowie jakimś cudem nie są po twojej stronie, oznacza że coś w tej historii musiałeś, delikatnie mówiąc, przeinaczyć.


@Bover: Pokazywał screena z uwagi - nazwał nauczycielkę seksistką. Co tu jest do przeinaczenia? Chyba, że bez powodu by ją miał tak nazwać, ale wątpię XD
@Niedobry: nie wiem o co cho ale ponoć to on jest normalny a nauczyciele #!$%@?, więc nie wiem po co mu radzisz żeby robił jakieś sztuczne dramy. Niech nagra co trzeba i powinno wystarczyć.