Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Poszedłem z tym w końcu do dyrektora, bo baba na lekcji cały czas wbijała mi od tamtego czasu szpileczki i co chwila nawiązywała do tego tematu, dodając jakieś ironiczne komentarze, raz mi mówiąc, że mnie wywalą z roboty, wprost nazwała mnie "wrogiem" (nie tylko przy klasie, ale też rozpowiadała w młodszych klasach, że w wyższych klasach ma "wroga" xD)

Po paru dniach wezwali mnie do biura dyra i był tam on, vice-dyrka oraz baba z p0laka. Spotkanie to było kompletne 3 na 1, jak chciałem dojść do głosu to od razu mnie uciszali, oczywiście Pani Nauczycielka nic złego nie zrobiła i jak w ogóle gówniarzu masz prawo coś mówić xD Trwało to 45 minut, jak już dali dojść to głosu to i tak żadne argumenty nie przemawiały i były wymówki typu: no wróg to było żartobliwie rzucone, a poza tym to w ogóle nie było o tobie (to nauczyciel może wprost nazywać innych uczniów wrogami, spoko) xD Ona oczywiście sie powołała na opinie "setki polonistów" i "każdy jeden" sie z nią zgadzał xD Powiedziała tylko z ironią, że "no już sobie nie będę tak żartować, maske założe haha". Ja powiedziałem, że chce usunięcia tej uwagi którą uważam za niesprawiedliwą, to zaraz było że jak moge tak wielkich rzeczy oczekiwać i jak mogłem Szanowną Panią seksistką nazwać, nie do pomyślenia xD

Ale teraz ku*wa hit xDDDD Specjalnie zrobiłem to po cichu, bo nie chciałem jakiś dymów, tylko chciałem usunięcia uwagi. To dyrektor uwaga.... powołał sie na opinię 2 "obiektywnych" julek z klasy xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ja powiedziałem wprost, że oni się znają 20 lat, a ja za miesiąc ze szkoły wychodze to na logike wiadomo czyją strone będą trzymać i że nie uważam ich postawy za obiektywną.

Także 45 minut "spotkania" 3 na 1, gdzie mnie próbowali zastraszyć i uświadomili, że uczeń gówno ma do gadania. Jeszcze na koniec dyro mnie "ostrzegł", że jak zgłosze do kuratorium sprawe to będzie 40 osób i przesłuchają całą klase i nie będzie "zamkniętego spotkania" xD

Więc teraz nie dość, że normictwo sie dowiedziało i ma beke, to jeszcze cała kasta nauczycielska mnie nie lubi, bo śmiałem wyrazić swoje zdanie.

Dzisiaj na lekcji z wychowawcą, ten mnie zaczął bez powodu #!$%@?ć, za "brak pokory", "myślenie że wszystko umiem" i za "brak szacunku" mimo, że sie słowem na lekcji nie odezwałem xD (a go ta sprawa w ogóle nie dotyczyła). Śmiałem kwestionować zdanie kadry pedagogicznej, więc to jest brak pokory xD

W szkołach panuje kolesiostwo, tak to niestety wygląda wśród kasty nauczycielskiej. Będą Cie gnoić za własne zdanie, bo jak mogłeś śmieć powiedzieć coś o nas, Wielkich Nauczycielach bez skazy.

Więc jak byście się zastanawiali, czemu w szkołach taki beton to już wiecie. Każdy tam kryje każdego, wszystko trzeba zamieść pod dywan i udawać, że sprawy nie ma. A ucznia co ma za dużo do powiedzenia uciszyć, wyśmiać i zastraszać. Chory system.

#przegryw #szkola #p0lka #szk0la #patologiazewsi #patologiazmiasta
Revvvvvvvvvvvvvvvv - W nawiązaniu do tego wpisu

Poszedłem z tym w końcu do dyrektora...

źródło: 360_F_288286248_wTPSTCcaZ6xl7E8udOxMhfwc5gOTsBOf

Pobierz
  • 103
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: nie pier@#l się w tańcu. Rozkład jazdy znany. Mój brat miał podobną sytuację ze swoją wychowawczynią, która uczyła go matmy. Dyrekcja też mu powiedziała, że będzie "pszypał" jak pójdzie z tym dalej. Moja mama poszła. Wychowawczyni grzeczniutka do końca szkoły. Dyrekcja zamknęła mordę i był luz. Dodatkowo jak moja mama to zgłosiła, więcej ludzi poszło i zrobili z Panią od matmy całkowity porządek. A też było grubo - zaniżanie ocen,