Wpis z mikrobloga

@korporacion: Zależy od gry. Jeśli oferuje ona kilkaset godzin zabawy to 300zł nie jest kwotą z kosmosu. Bilet do kina kosztuje średnio 30zł za 2h rozrywkę. 300zł kapitału pozwoli Ci obejrzeć jedynie 20h filmów.

No ale jeśli gra staje się szybko nudna, nie oferuje nic ciekawego albo można ją szybko przejść to nie warto dawać 300zł.
@korporacion: ja nie nie rozumiem tego problemu z grami w polsce
Wywalić 100zł na fancy drinki w klubie - spoko
Wywalić hajs na kebaby i pizzę - spoko
Czteropak harnasia co chwile - spoko
Pojechać do zakopanego/Mielna i przepłacać za wszystko spoko
Ale jak Polakowi przyjdzie raz na trzy miesiące wydać na rozrywkę 150-+ zł to olaboga no gdzie to tak
To chyba przez ten cały okres gdzie tylko piraty się
@korporacion: Jak już zostało powiedziane wyżej. Jeśli to gra, przy której spędzi się kilkaset godzin, to cena nie jest aż taka duża. Kwestia tego jak będzie się prezentowała z czasem. Bo jeśli braknie sensownego endgame'u to ciężko będzie ludzi przy niej utrzymać przez dłuższy czas.
Najlepiej poczekać do premiery. Wtedy i człowiek zobaczy ile to to faktycznie będzie dla niego warte, a i problemów z kolejkami już wtedy nie będzie.
@korporacion: kupiłam gre za 300zł która dała mi 45h rozrywki co daje 6,66zł za godzine rozrywki. Gre moge odsprzedac (xbox) lub grac będzie partner co jeszcze zmiejsza koszt za godzine . Podsumowyjąc gry są tanie w przeliczeniu na godziny rozrywki.
@SzepczoncyGrzyp @muse nie chodziło mi konkretnie o Diablo tylko ogólnie o AAA. Czy by poszło to nie wiem, nie sprawdzałem wymagań, ale jak za jakakolwiek gre mam zapłacić 300 i ma mi chodzić na minimalnych to chyba bez kitu lepiej zbierać na konsole