Wpis z mikrobloga

#gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto
Siemano, szukam przecudnej urody małolatki 18-20 (żadnej patoli, alkoholiczki, i osiedlowej larwy ćpającej twarde), która wybrałaby się ze mna na basen w godzinach porannych, a potem zarzuciła heroiczną dawkę grzybów i pieprzyła niczym młody kociak gdzieś pośrodku lasu. Niweluję sobie braki z dzieciństwa, a to jeden z nich. Jeśli mógłbym do tego mieć jeszcze niewielką fanaberię, to najlepiej bez jakiegoś żelastwa na buzi i uszy najlepiej też niekarbowane. Elo
  • 54
@Kremufka2137: dziekuje, widze ze bedzie mi potrzebne, tamte dzwięki za oknem to byl konający gawron, a nie cud-synogarliczka o odslonietym karku i nielesbijskiej grzywce, jak w pierwszej chwili pomyslalem
@murmurlrl kazdy ma jakies, ja jestem prawie kompletny, ale z tych trzech milionow puzzli brakuje mi akurat tego zeby móc w spokoju zamknac oczka i ewakuowac sie z tego padolu za jakies piecdziesiat lat powiedzmy.
@AgentGRU nie widze sprzecznosci, masz takie doswiadczenia?
@extraordinary_seaman: powiem szczerze, że z solidnej ilości sajko które przerobiłem rypanie nigdy mnie specjalnie nie interesowało będąc na fazie, może po jakimś DOC czy DOB jak nas poniosło, ale typowo dla fenek było to nieco mechaniczne i takie "brudne" doświadczenie, nic wartego specjalnego polecenia. Do rypania zdecydowanie bardziej siadały mi jakieś ketony iv (metylon był chyba najlepszy) ew gbl, ba, nawet zwała z dxm była ciekawa - tym zabawniej, że działało