Wpis z mikrobloga

#gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto
Siemano, szukam przecudnej urody małolatki 18-20 (żadnej patoli, alkoholiczki, i osiedlowej larwy ćpającej twarde), która wybrałaby się ze mna na basen w godzinach porannych, a potem zarzuciła heroiczną dawkę grzybów i pieprzyła niczym młody kociak gdzieś pośrodku lasu. Niweluję sobie braki z dzieciństwa, a to jeden z nich. Jeśli mógłbym do tego mieć jeszcze niewielką fanaberię, to najlepiej bez jakiegoś żelastwa na buzi i uszy najlepiej też niekarbowane. Elo
  • 54
@srogi_grzyb: chlopie, to na pusty brzuszek trzeba, szybszy load, glebsze i dluzsze przezycie, i brak ryzyka smug na gaciach. Niby srogi a podstaw nie zna ;)) ja jakis rok temu zarzucilem 11.4, ale pomimo tego, ze bylo cholernie gleboko, czulem ze moglem jeszcze. Goldenticzersy nie umywaja sie do naszych łysiczek niestety, ale ja potracilem te kontakty z lesnymi ludzmi, albo ich pozabieralo juz po kolei. Niestety to nie wyscigi :)
@srogi_grzyb: jak masz pusty brzuszek nie masz prawa sie zesrac. Taki zwiazek. Ale to wszystko juz niewazne, dramatyczny apel przeszedł prawie bez echa, ktos sie zesral, ktos sie usmial, plusem jest zawsze caly tor o poranku tylko dla mnie tak jak lubie, i żeberka z Witawy na samotne sniadanko przy porzuconym kebsie na Witominie :)