Wpis z mikrobloga

#gdynia #gdansk #sopot #trojmiasto
Siemano, szukam przecudnej urody małolatki 18-20 (żadnej patoli, alkoholiczki, i osiedlowej larwy ćpającej twarde), która wybrałaby się ze mna na basen w godzinach porannych, a potem zarzuciła heroiczną dawkę grzybów i pieprzyła niczym młody kociak gdzieś pośrodku lasu. Niweluję sobie braki z dzieciństwa, a to jeden z nich. Jeśli mógłbym do tego mieć jeszcze niewielką fanaberię, to najlepiej bez jakiegoś żelastwa na buzi i uszy najlepiej też niekarbowane. Elo
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremufka2137: tez mi sie wydaje, ze nic by z tego nie bylo, no ale zawsze po basenie wpadam na jakies idiotyzmy. Nic nie poradze, to silniejsze niz cokolwiek. Nic innego nie wchodzi w rachube, mam drugtesty w robo.
A jak juz se wspominamy, to dla mnie najlepszy miks to wóda plus feta za gnoja, caly sekret to znalezienie balansu - zeby nie przedmuchac wódy i nie zabrac sie do remontu,
  • Odpowiedz
osiedlowej larwy ćpającej twarde), która wybrałaby się ze mna na basen w godzinach porannych, a potem zarzuciła heroiczną dawkę grzybów


istny podczłowiek i odpad, nawet mi cię nie szkoda, szkoda mi tylko, że muszę płacić na takich smrodów podatki
dla takich ludzi powinien być refundowany złoty strzał
  • Odpowiedz
@niochland: na Ciebie z kolei sram, ignorancie z glowa we wlasnej dupie. Zloty strzal z grzybow? Masz nie po kolei w glowie? Nie musisz na mnie nic placic, prymitywie, kup dzieciakom wycieczke do Fantasialandu i ciesz sie nadchodzacymi wakacjami. Chamidło bez szkoly i klasy ;)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: jako stary, wytrawny feciarz, uwazam kokaine za gowno dla frajerow. Ale Ty smialo dygaj dalej, przewal w dybel pol wyplaty, jak sie czujesz jak pan swiata to brawo dla Ciebie. Widocznie malo potrzebujesz do szczescia. A na k---y nie chodze z tego samego powodu, dla ktorego Wy wszyscy chodzicie - bo to k---y ;)
  • Odpowiedz
(żadnej patoli, alkoholiczki, i osiedlowej larwy ćpającej twarde), która wybrałaby się ze mna na basen w godzinach porannych, a potem zarzuciła heroiczną dawkę grzybów


@extraordinary_seaman: nie szukasz ćpunki, ale chcesz z nią ćpać? Weź ćpunkę, ma mocniejszą głowę
  • Odpowiedz
@Broximon: mam dobre serce przepelnione miloscia, dobrocia, i pogoda ducha, pragne sie podzielic tym cudownym doswiadczeniem. Odżywam w tej Gdyni, z kazdym dniem mam w sobie tyle szczescia, ze ledwo jestem w stanie udzwignac je w pojedynke. To nie jest latwe, ale bede tu jeszcze tylko miesiac, i boje sie, ze skoncze na jakiejs Waszej Mącznej, czy w innej lokalnej Choroszczy. Nie chce tego, wytrzezwialem niecale pięć lat temu, zyje
  • Odpowiedz