Wpis z mikrobloga

@Sin-: ja #!$%@? xD ta konfa rzeczywiście, musi mieć prawie 15% poparcia, skoro musicie lewary, wygrzebywać takie gówna. Btw jak tam, politycy lewicy, dbający o środowisko i troszczący się o biednych, samymi jednocześnie będącymi biznesmenami, jeżdżącymi tłustymi furami i posiadającymi niezliczoną ilość nieruchomości xD. Nieśmiało przypominam, że to tylko, każde poważniejsze dojście do głosu i wielkiej polityki w Europie, małych szczekających, prawicowo-populistycznych partyjek, to wynik nie odpowiedzialnej polityki lewicowców i centrowców.
Jak się nie ma argumentów to się próbuje dyskredytować źródło nie?

@Sin- jak można odpowiadać argumentami na wysrywy i domysły sroluluka, bo nie za bardzo rozumiem? Ja wiem, że u lewaków jest zawsze ciężko z logicznym myśleniem, ale serio zastanów się czasem co ty piszesz.
@Mandarex bardziej chodzi o główny tweet, czyli "usunął, bo się wstydził". A co do tych ustaw to przyjmując, że rzeczywiście wszystkie tam się znajdywały i zawierały taką treść (bo Kondonuk sam napisał, że nie brał ich z oryginalnego źródła), to połowa tych wymienionych nie jest raczej niczym kontrowersyjnym dla prawicowego wyborcy. Na przykład zwiększanie wolności słowa, o którym wspomniałeś jest na duży plus.