Wpis z mikrobloga

@Sin-: Pamiętam te 100 ustaw. Przed ich opublikowaniem miałem jeszcze jakieś złudzenia, że w Konfie są jacyś rozsądni ludzie i warto dać dojść im do głosu.
Po publikacji na pierwszych stronach wisiały ustawy wspomniane przez koroluka i nic o gospodarce.

No i straciłem złudzenia złudzenia xD
@Sin- moja partnerka teraz zachwyca się Metzenem i w sumie trochę się tym cieszę - zainteresowanie konfederacja jest rodzajem dojrzewania politycznego, najważniejsze, że przy urnie zagłosuje jak ja xd
może i mój wielki polityk


@zajete1 @WH40K Olaboga, ktos sie smieje z samo-orajacego sie hipokryty koroluka! Jak tak można! To ani chybi faszysta i milosnik Mentzena.

Wybitny poziom argumentacji.

Jak się nie ma argumentów to się próbuje dyskredytować źródło nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare.


@Sin-: Jak sie komus cos wypomina, to wypadaloby sie samemu sobie najpierw przyjrzec. Za duzo wymagam?

Najwyrazniej.
czyli Mentzen jest na poziomie przygłupa z neuropy koroluka?

@an-drzej: Koroluk nie jest głupi - jest po prostu politycznym trollem/działaczem. I przy okazji idolem Neuropy, która lubi się nawzajem brandzlować pod jego wpisami.

Nie dziwie się. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś się szczycił kontem na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MagicznaRuda przecież koroluk bardzo aktywnie pracował nad zamienianiem portalu w polityczny ściek.
I przy okazji idolem Neuropy, która lubi się nawzajem brandzlować pod jego wpisami.


@PlonacaZyrafa: już napisałem wyżej, że kuce przyłapane na czymś negatywnym używają karty 'uno reverse' i stwierdzają 'ale lewactwo też i to bardziej', nie musisz tego powtarzać.
@ElMurano: Przepraszam bardzo a Ty umiesz czytać? Screeny są dostępne w całym wpisie Karoluka na Twitterze. Tam są też podane wszystkie źródła. I przykro mi bardzo ale ja nie reprezentuje jakieś neuropy tylko siebie.
Wszyscy co się nie zgadzają z Konfa to już z pewnością sama lewica i neuropa. To już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne. Wyjdź z bańki na dwór i popytaj ludzi. Znajdziesz wielu normalnych.
Poza tym neuropa
@Sin-: Czyli klasycznie, nie jestem z Neuropy, ale.

już napisałem wyżej, że kuce przyłapane na czymś negatywnym używają karty 'uno reverse' i stwierdzają 'ale lewactwo też i to bardziej', nie musisz tego powtarzać.


@an-drzej: a co robią Neuropki przyłapane na wytknięciu hipokryzji swojego idola?

BTW, najwyraźniej, żeby zostać „kucem” wystarczy wytknąć hipokryzje korolukowi.

Czy to już nie jest sekciarstwo?