Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@PlonacaZyrafa: Ale co Ty do mnie piszesz gościu w ogóle? Przecież to nie jest mój wpis. Zacznij cytować ludzi poprawnie i wołać te osoby co trzeba.
  • Odpowiedz
@Sin-: przecież te ustawy były przygotowane pod jedne konkretne wybory i po przegranych wyborach zostały usunięte. Kopię bez problemu znajdziesz w Internecie. Afera z dupy i klasyczne manipulacje Koroluka xD
Debile co wierzą Korolukowi nie różnią się od widzów TVP.
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce żebyś się tylko nie spuścił z tych emocji kucu XD

Zawsze powtarzam, że konfederussia to jeszcze gorszy rak od pisu. Zbieranina katozamordystów, kacapów i ekonomicznych analfabetów.
Jestem przy tym bardzo spokojny o ich wynik w wyborach, bo po odpaleniu odpowiednich protokołów i refleksji wyborców, cudem będzie jak ten katoszariat przekroczy próg wyborczy XD
konrad_bolec - @WojciechM-ce żebyś się tylko nie spuścił z tych emocji kucu XD 

Zaws...

źródło: temp_file.png2681902266578213257

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@konrad_bolec: Najgorsze w tym wszystkim jest to, że do kogo by się nie podłączyli to jak będą rządzić to potem trzeba będzie ich siłą usuwać bo oni demokratycznie władzy nie oddadzą. Prędzej odbiorą ludziom prawa i naślą na nich wojsko. To są faszole i za nic mają ustrój demokratyczny. Alt prawica to naprawdę niebezpieczni ludzie. Tutaj nie ma żartów.
  • Odpowiedz