Wpis z mikrobloga

Bardzo madrze napisał @peoplearestrange na załączonym zrzucie ekranu. Fajnie byłoby mieć partnerkę, która w sensownym stopniu dokłada się do domowego budżetu, a nie, że kasjerka/recepcjonistka (z całym szacunkiem dla tych zawodów) wiąże się z #programista15k ktory pokrywa 80 - 90% wydatków w związku. Miłoby było nie mieć poczucia, że partnerka jest z danym facetem dla pieniędzy (trudno nie odnieść takiego wrażenia, gdy pokrywa się 80 - 90% wydatków w związku).

#blackpill #zwiazki #zarobki #tinder #logikarozowychpaskow #redpill #hipergamia #pracbaza #pracait
Pobierz
źródło: madre slowa
  • 45
Przed zamówieniem ustalasz że będzie musiała zapłacić połowę? Czy dopiero jak kelnerka przynosi rachunek? A jeżeli ona zapłaci połowę, a potem zje mniej niż pół pizzy, to zjadasz ten kawałek? Czy zostawiasz bo to ona zapłaciła? A jeżeli zjadasz, to oddajesz jej za ten kawałek?


@heniek_8: rachunek na pol i zamawiasz pizzę podzielona na 2 polowy, ona dostanie na talerzu swoja polowe i Ty na oddzielnym talerzu swoja polowe, problem solved
jak się poznaliśmy ja zarabiałem 3tys a moja uwczesna dziewczyna 4tys. dziś zarabiam 100k a ona 8k. mam się rozwieść z tego powodu?


@zibizz1: ale napisz całą prawdę - zarabiasz 100k ale 95k to podatki i koszty działania działalności, na czysto masz 5000zł netto ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Pozytywny_gosc: Masz racje troche podkolorowałem, tyle zarobiłem w styczniu i lutym, za marzec na czysto wyjdzie z 30k
Na konto wpływa mi miesiecznie 105-110, czasem z VATem czasem bez. Kosztów nie mam duzo. Podatki płace kwartelnie, licząc Koszty+ZUS+PIT+VAT to wyjdzie za marzec 75k(w tym PIT+VAT za styczeń i luty)