Wpis z mikrobloga

Ja to bym w #pzpn wprowadził scrum i zamiast trenera posadził product ownera. Cel pierwszego sprintu: kopnąć piłkę prosto i dwa tygodnie kopania piłki o ścianę a kolejny sprint podanie piłki góra i dwa tygodnie kopania nad murem. i atak dalej.. I co dwa tygodnie demo, co umiecie czego nie umiecie. Potem retro, czemu się nie udało.. A bo ja to zapomniałem, a drugiemu to nie zrobili zadania w jira, trzeci to chory był, czwarty tak na prawdę zachlał ale zwala na brak dokumentacji jak kopać piłkę, piątemu nie miał kto piłki napompować, szósty nie zrobił testów jednostkowych i nie wszedł na środowisko, siódmy miał spad nauki biegania z poprzedniego sprintu, ósmy nie miał dostępów do szatni, dziewiąty robił refaktor stroju, dziesiąty kopał w słupek bo myślał że to jest cel sprintu, a jedenasty się za nich wstydzi.. Scrum master powie że spisze action pointy co i kto ma zrobić żeby to poprawić a za dwa tygodnie spotkają się w tym samym gronie z tymi samymi problemami... #heheszki #programista15k #programista25k #scrum #agile #pikanozna
  • 5
@bin-bash: i co za dwa tygodnie taka sama dziura w ziemi ale jeden zgubił łopatę, drugi trafił w kabel i go prąd poraził a trzeci dostał sraczki w kiblu co wybiło bo akurat czwary lał beton w dziurę co przewiecili do kanalizacji..