Wpis z mikrobloga

@harold97: Taki minus do zachowania raczej nosiłbym z dumą. Jak można kogoś za takie coś ukarać. To każdego dobra wola, a tutaj jakiaś dyskryminacja i zmuszanie do czegoś.
Pamiętam w liceum u siebie wychowawczyni była fanatyczką pis. Pis wtedy przegrało wybory i następnego dnia pytała się kto głosował na po i brała te osoby do odpowiedzi. każda z tych osób dostała 1.
@harold97: pamiętam gimnazjum, klasa 28 osób i w tym trzech chłopaków. Po kupieniu po tulipanie dla każdej dziewczyny żartowaliśmy, że gdyby one się składały po tyle, to mogłyby nam kupić malucha na spółę. Usłyszała to jedna z koleżanek i powiedziała "no już tak nas nie podliczaj"
Na dzień chłopaka nie dostaliśmy oczywiście nic. Ja pamiętam to do dziś, a niedługo 20 lat będzie.
@chaczapuri: ja odkąd pamietam czy to podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia czy nawet praca to zawsze coś dostawałem 30 września. Nawet na tym męska cześć wychodziła lepiej bo dostawała jakieś słodkości czy po piwie w pracy a łaski zazwyczaj tylko po kwiatku xD
Zawsze jak czytam tego typu wpisy to mam wrazenie ze niektórzy to specjalnie wyolbrzymiają