Wpis z mikrobloga

Cześć,

nazywam się Wojtek i zawsze mi się marzyło stworzenie przestrzeni w internecie gdzie stare
będzie się spotykało z nowym a że jestem fanem wszelkiego słowa pisanego pomysł padł na utworzenie
kanału na YT gdzie będą prezentowane audiobooki zarówno klasyki literatury może nawet mniej znane
jak i opowiadania czy też powieści nowych pisarzy a często pasjonatów czy samowydawców. Idąc za
ciosem wkręciłem się trochę w lektoring aby móc powyższe teksty czytać i zaczęło sprawiać mi to frajdę
chociaż zdaję sobie sprawę że do profesjonalizmu jeszcze daleka droga :) natomiast w ubiegłym tygodniu
zdecydowałem się w końcu wyjść ze swoim pomysłem z "szafy" i założyłem kanał na YT gdzie czytam
różne opowiadania aczkolwiek temat dopiero raczkuje :). Będzie mi bardzo miło jeśli zajrzycie do mnie
na kanał i może uda mi się Was zainteresować i zostaniecie ze mną na dłużej :) będę również wdzięczny
jeśli wspomożecie "świeżaka" subem i jeśli posiadacie jakieś opowiadania własnego autorstwa i będziecie
mieli ochotę to chętnie je nagram i zaprezentuje na kanale :) z góry dziękuję i pozdrawiam a poniżej
wklejam link do kanału :)

https://www.youtube.com/@audioopowiesci

#audiobook #lektorczytapaste #lektor #literaturazmaude #literatura #opowiesci #youtube #ksiazki #ksiazka
  • 7
@audio_opowiesci: co prawda audiobooki to nie moja bajka i wolę sam czytać, ale akurat był Czechow na widoki więc przesłuchałem i mi się podobało, wyraźnie, powoli no i zdecydowanie masz fajny głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodzenia w zabawie na kanale!