Wpis z mikrobloga

@harold97: fakt jest taki że wiekszość ludzi jest w związkach bo około 70% oprócz takich przegrywów jak ty. Opieraj sie dalej na tych swoich "faktach" (pewnie z netu od innych przegrywów) i poleruj rakietę do końca życia a ja będę dalej z życia kożystał. Miłego "wątpienia" przegrywie. Właśnie udowodniłeś że jesteś 1/10 bo jesteś totalnym mentalnym przegrywem.
@harold97: co ty #!$%@?, mam 37 lat, aktualnie jestem z 9 lat młodszą kobietą, byłem w conajmniej 12 związkach od 16 roku życia i nigdy się z czymś takim nie spotkałem, ale słyszałem to od lasek do kturych przywalał się jakiś przegryw i odwalał jakieś #!$%@? akcje. Problem jest w tobie bo se pielęgnujesz swój przegryw i przez to ZAWSZE będziesz samotnym przegrywem. Ps. To jeszcze napisz z kąd masz te
@harold97: A i jeszcze jedno, skoro to są fakty to wytłumacz mi dlaczego jest dokładnie odwrotnie ze mną i z większością znajomych, tłumacz albo przyznaj że #!$%@? coś co się naczytałeś w necie od innych przegrywów.
@obk: Wierzę, ze ty wierzysz w swoje wymyślone historie
dodatkowo ten przegryw o jakim mówisz polegał na tym pewnie, że miał brzydka mordę a nie złe hobby xD
W sensie jak pielęgnuję swoją brzydką mordę ? tego się nie da pielęgnować po prostu się ma i koniec
Cieszę się, że jesteś przystojny ale to nic nadal nie wnosi do rozmowy XD