Wpis z mikrobloga

@obk Dobrze widzę, co napisałeś, ale takowym i tak lepiej nie być, niezależnie od okoliczności, także nie być beciakiem nawet nie ze swojego wyboru to ciągle #wygryw
  • Odpowiedz
Mam wielu znajomych w zyciu.


1. Ci ktorzy wybierali laski mniej atrakcyjne od siebie to zmieniali je jak rekawiczki. Co chwila inna.

2. Ci co brali na swim poziomie przewaznie kogos mieli albo akurat szukali i w miare szybko znajowali.

3. No i byli tez Ci co celowali znacznie wyzej niz to co sami prezentowali. I przez zdecydowana wiekszosc czasu byli sami co tylko potegowalo ich frustracje ale wymagan nie obnizyli. I kazdy z nich teraz jest sam. Kazdy jeden. Przeszacowali, przestrzelili i zostali z niczym.


@
  • Odpowiedz
  • 0
@Jerry664: no niby nie być beciakiem to #wygryw ale nie nadawać się nawet na beciaka to już tak nie bardzo, to tak jakby nie przegrać żadnych zawodów pływackich bo nie umie się pływać.
  • Odpowiedz
. Zreszta Tinder to dobre miejsce dla facetow jezeli beda szukac lasek mniej atrakcyjnych od siebie. Ale jak Wy szukacie modelek no to sorry ale to sie nie uda. Wszystko co napisalem sam potwierdzasz swoimi slowami ale chyba tego nie widzisz.


@pieczony_szczur_z_ogniska: wiadomo, wiadomo, to zdecydowanie kwestia problemów ze wzrokiem, gdy pomyślę o tych wszystkich modelkach z którymi miałem niewątpliwą "przyjemność" obcować na tej cudownej apce xd

osobiście widzę 2
  • Odpowiedz
1. Badz max 4/10

2. Podbijaj do lasek 7/10 i powyzej

3. Za kazdym razem dostawaj kosza

4. Placz ze kobiety maja wymagania z kosmosu bo nie chca wiazac sie z kims znacznie od nich brzydszym


@pieczony_szczur_z_ogniska: Też nie rozumiem tego jojczenia. Seks z fajną laską można mieć za kilka stówek. A w stały związek z brzydką dziewczyną, jak nie dyga łodyga nie opłaca się wchodzić. Czysta kalkulacja.
  • Odpowiedz
Typie moze mamy inne wizje swiata bo ja jestem Chadem wedlug wykokow bo zaliczylem 25 lasek do 25 rokuz zycia (ONS, FWB, LTR) cos co dla wiekszosci wykopkow a juz o przegrywach nie wspomne to jest abstrakcja. Tez uwazasz ze trolluje teraz?


@pieczony_szczur_z_ogniska: w pewnym sensie ciężko mi w to uwierzyć, ale nie dlatego, że to niemożliwe, ale trudno mi sobie wyobrazić kogoś kto ma tak duże powodzenie i jednocześnie
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska:
primo: gdzie w tym przykładzie przegryw, który zarywa do niby ładniejszej laski
secundo: jeśli chodzi chodzi Olafowi o to, że każdy Oskarek ma dziewczynę brzydszą to może mieć rację bo hipergamia, a nawet jeśli nie to wciąż może mieć rację jeśli chodzi mu o osoby <25 rok życia, bo wtedy większośc huopów nie ma zasobów, więc julka nie ma się po co z nim wiązać.
tertio:ale wiesz, że jeśli
  • Odpowiedz
Ty jestes jakis odrealniony. Bierzesz jakies leki czy cos? Pytam powaznie.


@pieczony_szczur_z_ogniska: typie, właśnie przedstawiłeś "wizję świata", z kategorii "problem nie istnieje bo ja go nie doświadczam", tego nie da się wziąć na serio, jakby twoje życie seksualne cokolwiek tutaj wnosiło

z resztą odwracając myśl którą stworzył twój potężny umysł w kwestii zbyt wysokich standardów, może to nie kwestia poszukiwania modelek przez przegrywów, tylko ty szukasz desperatek, kobiet z niedowładem
  • Odpowiedz
1. Badz max 4/10


Dostań #!$%@? geny po ojcu Januszu i matce Grażynie, którzy w dzisiejszych czasach nie mieli by szans bycia razem i spłodzenia potomstwa. Obiektywnie bądź 6/10 ale na tle Chadow z całego świata to faktycznie max 4/10

2. Podbijaj do lasek 7/10 i powyzej


Każda,
  • Odpowiedz