Wpis z mikrobloga

@harold97: o #!$%@? typie ty #!$%@?łeś w rok 10k akcji na wykopie więc nie #!$%@? o faktach bo jedyny fakt to że mie wychodzisz z piwnicy i gówno wiesz o życiu.
@obk: XD Klasyczne mylenie skutku z przyczyną xD, czasami się zastanawiam, czy wy naprawę jesteście pośledzeni czy trollujecie
Zastanów się, może to, że sobie tu siedzę i wolę spędzać czas bez ludzi jest skutkiem tego, że spotykałem się z ludźmi i wychodziłem tylko przez brzydką mordę miałem zawsze zły odbiór XDXD
ale oczywiście w wieku np 7 lut już wiedziałem, że chcę być przegrywaem i siedizeć w domu xDXD
@harold97: Mam wielu znajomych w zyciu.

1. Ci ktorzy wybierali laski mniej atrakcyjne od siebie to zmieniali je jak rekawiczki. Co chwila inna.
2. Ci co brali na swim poziomie przewaznie kogos mieli albo akurat szukali i w miare szybko znajowali.
3. No i byli tez Ci co celowali znacznie wyzej niz to co sami prezentowali. I przez zdecydowana wiekszosc czasu byli sami co tylko potegowalo ich frustracje ale wymagan nie
@Jerry664: jakbyś nie wyrwał z kontekstu to byś wiedział że tak to napisałem że żadna go NAWET na beciaka nie zechce, tak to coś złego skoro jest tak nisko, zero szans na coś normalnego, biedak wśród biedaków.