Wpis z mikrobloga

@olaf_wolominski: Ty sie dobrze czujesz przegrywie? xD Ja mieszkam w wojewodzkim od dekady. I mowie jak jest: 6 na 10 par to pary gdzie on i ona sa na tym samym poziomie. 3 par na 10 to pary gdzie laska jest ladniejsza. A 1 na 10 gdzie typ jest atrakcyjniejszy. Takie sa fakty mieszkania w wojewodzkim. Ale to trzeba ywjsc na ulice i popatrzec a nie gnic w piwnicy.
@pieczony_szczur_z_ogniska: ale co Ty probujesz udowodnic kolego? ze jak niby sie da i bedziemy milsi to panna sie "znajdzie"? No pewnie sie znajdzie taka dla ktorej bedziemy mateirialem do eksploatacji bo jej nei wyszlo z przystojniakiem. Jesli miales tyle zwiazkow i relacji ile deklarujesz to ejstes powyzej przecietnej, Twoi znajomi pewnie tez bo lduzie sie dobieraja na zasadzie podobienstw. Jesli ejstes powyzej przecietnej to pewnie masz atrakcyjna twarz i nie ejstes
Co ma powiedziec chlop co ma 164 cm wzrostu


@JudeMason: Moj znajomy ma 37 lat 169cm ogolnie sredniak. Ma panne 15 lat mlodsza szczerze i prawdziwie w nim zakochana, zapatrzona jak w obrazek i znacznie od niego zgrabniejsza i ladniejsza. Ktora nie jest z nim dla kasy.

Ale nikt mu pewnie nie powiedzial ze on nie moze miec takiej dziewczyny i o tym nie wie xD Ona tez nie wie ze
@pieczony_szczur_z_ogniska: Fajnie ze podales przyklad swojego kolegi. Ja podam swoj - mianowicie chlop 164 cm, malo urodziwa twarz, wiek 33 lata. W sumie 4-5 zwiazkow, krotszuch dluzszych, wiele relacji ONS. Tylko co z tego skoro te panny byly albo malo urodziwe i jak sie wyrobily to usiekaly do przystajniakow albo byl on po prostu dostarczyciele rozrywki i placacym za kolacje dla kobiety po 40-stce. Wiadomo w wielu sprawach w zyciu trzeba
@pieczony_szczur_z_ogniska: Tak, jestem niski i mam okragla twarz, do tego sylwetka chudo tlusta. Panna ktora byla 6/10 byle lekko zdesperowana chyba, miala 26 lat i twarz 4/10 ale cialo ideal, szczupla i umiesniona, ladne piersi i figura. Teraz spotykam sie z panna 7/10 ktora za niedlugo bedzie miala 40 lat ale geny ma dobre i skutkuje to nadal jedrym biustem, fajnymi dlugimi nogami i gestymi wlosami. Do tego rysy twarzy takie