Wpis z mikrobloga

374/1000 #1000filmow ----  INDEX 123 A B C D E F G H I J K cdn...

Law Abiding Citizen - Prawo Zemsty

Podczas napadu rabunkowego, maż traci żonę. System sądowy nie zapewnia odpowiedniej kary, więc wdowiec sam się bierze za wymierzenie sprawiedliwości, a że jest inteligentnym inżynierem to robi to w zimy, wyrachowany sposób.
Jeden z moich ulubionych filmów, bo zrobiłbym to samo. Poza tym to kolejny film gdzie ostatnie kadry to puszczenie oka od reżysera podobnie jak w Ostatnich Rycerzach a ja takie lubię :)

Reżyseria: F. Gary Gray : Włoska Robota, Negocjator, Piątek
thriller, dramat
IMDb: 7.4/10
https://www.imdb.com/title/tt1197624/
https://upflix.pl/film/zobacz/law-abiding-citizen-2009
WLADCA_MALP - 374/1000 #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   ...

źródło: law

Pobierz
  • 18
@WLADCA_MALP serio utożsamiasz się z głównym bohaterem? xD Ten gościu zamordował chyba z 12 osób, bo dwóch typów zabiło mu rodzinę. Ten film jest tak skonstruowany, że najpierw mu kibicujesz, a później widzisz, jak zmienia się w antagonistę filmu i dosłownie terrorystę. Nie mówiąc już o naciąganej fabule. Nie dziwię się, że od krytyków na filmwebie ma 5.0, a na rotten tomatoes 26%.
@Mar3czek: a jednak mam w sobie tyle agresora, że czasem go wypuszczam i kierunkuję na tych co mi podpadli... tak, jestem mściwy. Czy gdyby mi zabili żonę to bym to poświecił życie na zemstę. I też wszyscy my wiedzieli, że to ja za tym stoję bo tak jak główny bohater nie uciekałbym od konsekwencji. Niestety, za dużo Punishera czytałem za młodu...
@WLADCA_MALP gościu zabił kilka niewinnych osób i pokazał małej dziewczynce jak torturuje jakiegoś chłopa i odcina mu #!$%@?. #!$%@?, gdyby ten film wyglądał chociaż tak, że tych dwóch gości zabija mu rodzinę z zimną krwią i uchodzi im to na sucho, a ten wtedy zabija ich i tylko ich. Wtedy bym pewnie jeszcze kibicował głównemu bohaterowi, ale w tym filmie jest to czarny charakter. Gościu jest dużo gorszy od tych facetów, którzy
i twierdzisz tak na podstawie jednej plotki xD? To jest całkiem solidny aktor o trzy klasy lepszy od takiego overrated as fuck Willa Smitha


@RudyZibi: Nie, ja go generalnie nie lubię. za wypowiedzi i jako aktora uwazam go za przeciętnego sztywnego i kojarzy mi się, ze słąbymi filmami akcji. Do Willa Smitha mam sentyment przez lata 80. Tylko to moja opinia i nie mam problemu z tym, że ktoś lubi jego