Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: strasznie generalizujesz. Nie da się całej branży zamknąć w jednym słowie „elektryk”. Jest elektryk, który potrafi zrobić podstawową instalację w małym domku i on na umowie o prace dostaje ok. 5k na rękę. Jest też elektryk, który robi zaawansowane instalacje na dużych zakładach, farmach fotowoltaicznych, wiatrowych i on przekroczy te 90k rocznie na rękę.

Tak, jestem elektrykiem i przekroczyłem 90k netto w zeszłym roku, co nie oznacza, że w pislandii
Tak, jestem elektrykiem i przekroczyłem 90k netto w zeszłym roku, co nie oznacza, że w pislandii żyję jak pączek w maśle. Za chwile trzeba kupić działkę pod budowę domu i zakredytować się po same jaja na żeby ten dom postawić.


@s806s: Ojej. Nie moge postawic sobie willi z basenem z pensji szeregowego robotnika. No skandal normalnie. Z jakimi odrealnionymi ludzmi ja tu siedze to ja nie mam slow (
@pieczony_szczur_z_ogniska: nie willi z basenem, tylko zwykłego domu.
Szeregowy robotnik? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Napisałem Ci wyżej, że szeregowy robotnik w tej branży zarobi 5k.
To, że Tobie się nie udaje w życiu, nie znaczy, że innym też nie idzie.
@MirekStarowykopowy:

Wydaje mi się, że nadeszła dla ciebie pora żeby nadrobić zaległości z klasy podstawowej. XDD


Wydaje mi się, że w czterech odpowiedziach, które nabazgrałeś, nie podałeś ani jednego argumentu. Same inwektywy, zero treści. Typowe dla intelektualnego plebsu.

Przepraszam ale z wybitnych dzieł ekonomicznych preferuję tiktoki memcena.


Nie widziałem ani jednego, ale biorąc pod uwagę poziom debilizmu marksizmu, trudno aby nie miały one więcej sensu, także pochwalam preferencje.
Mi robił elektrykę w kuchni kilka lat temu i wyszło 700 zł za 1 dzień pracy.


@j3sion: porównujesz dniówkę działalności gościa na JDG do kogoś kto pracuje na etacie na UoP. Firma w której pracuję na UoP kasuje za mnie 4k netto na dzień i mimo, że ja mam z tego tylko część to właśnie do tych 4k powinieneś porównywać te kwoty.
Wydaje mi się, że w czterech odpowiedziach, które nabazgrałeś, nie podałeś ani jednego argumentu. Same inwektywy, zero treści. Typowe dla intelektualnego plebsu.


@stdmat: Gdybyś umiał czytać to przeczytałbyś co napisałeś. Całą strukturę demograficzną i preferencje wyborcze amerykanów sprowadziłeś do badania deklaracji ankietowanych osób. Upraszczasz sobie świat do takiego stopnia żeby móc go łatwo strawić. I ty masz czelność kogoś nazywać intelektualnym plebsem. Jesteś najlepszym ambasadorem edukacji wyższej w tym wątku. xD
@MirekStarowykopowy:

Gdybyś umiał czytać to przeczytałbyś co napisałeś.


Skoro piszesz w odpowiedzi na mój komentarz to zakładam, że piszesz w jego kontekście. Nie przypominam sobie jakiejkolwiek naszej wcześniejszej dyskusji abyś miał inne podstawy aby zarzucić mi łykanie "prawackich gówno newsów".

Całą strukturę demograficzną i preferencje wyborcze amerykanów sprowadziłeś do badania deklaracji ankietowanych osób.


Wywiad to podstawowa metoda badawcza w naukach społecznych. Jeśli uważasz tę metodę za gówno wartą to tylko potwierdzasz