Wpis z mikrobloga

@niochland: tia bo wykonczeniowka paragony wystawia xDDDD to jeta najwieksza szara strefa ever, umowa na minimalna albo zlecenie etc. Jak robilem remont chlop mnie kasowal 2k tygodniowo a robil od pon-pt po 6h max a czasem krocej fakt ze szybko robil domyslam sie ze gdzies jeszcze mial fuche takze wiesz, lakiernik poniżej 6k nie wstaje, kolega ma lakiernie
@Zoyav: srogie urojenia xD ale jakos zawsze takie memiki sa tworzone przez tych bogatych operatorow koparek czy elektrykow. z tego #!$%@? takim kompleksem, ze #!$%@? xD i oczywiscie standardowo - bekazlewactwa ( ͡º ͜ʖ͡º) ps. sam jestem robolem i uwazam to za totalny wysryw.
@j3sion: zgadzam się, że elektryk ogarnięty lajtowo 90k rocznie zarobi, ale te 15-30 zł za metr kabla to jakaś fantastyka. Pamiętam jak wyceniałem 2 -3 lata temu po 3zł za metr.
@Fermiol: U mnie było kompleksowo. Bruzdowanie, położenie kabli, załatanie i położenie gładzi w miejscu gdzie był kabel. Ściana gotowa do malowania. Za samo położenie może i tyle jest, jak resztę sobie sam zrobisz.
@j3sion: To się zgadza, pod warunkiem że jesteś sam. A żaden normalny elektryk nie pracuje sam. Jeżeli prowadzisz działalność to nie zapchasz sobie tych 20 dni robotami po 500 zł za dzień, bo poza tobą jest kilkadziesiąt elektropolów, elektrobudów i instalexów na rynku.
Sure, cope some more. Kiedyś też byłem gołodupcem-korwinistą, który wygadywał takie głupoty xD


@aegispolis: W sferze kapitału intelektualnego nadal pozostajesz gołodoupcem, skoro za jedyne argumenty służą ci inwektywy.
Uwielbiam jak autystyczne wykopki lubią malować świat na biało-czarno i nic więcej. Ignorance is a bliss, im węższy masz horyzont tym prostszy dla ciebie jest świat, temu łykacie każdego prawackiego gówno newsa bez krztyny zastanowienia. xDDDD


@MirekStarowykopowy: W którym miejscu, niemoto intelektualna, powołałem się na jakiegokolwiek "newsa"?
@strfkr: pal licho z tłumaczeniem na pałę mema. Ale jeżeli ktoś uważa, że żartobliwy licencjat z diet weganskich i absolwent filozofii to to samo, to znaczy, że jest osobą strasznie ograniczoną