Wpis z mikrobloga

Apeluje.

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO.

W momencie jakim się znajdujemy aktualnie jest to marsz o wolność.

Ten marsz ma pokazać, wesprzeć nas wszystkich, ma pokazać niezdecydowanym, którzy myślą ‚a i tak nic nie zmienię’. Że jest mnóstwo ludzi, którzy chcą NORMALNOŚCI, a nie szczujni TVPis

Ja będę na marszu, pojawię się tam po to, aby chociaż jedna osoba widząc później na nagraniach pełno osób w Warszawie pomyślała sobie, że możemy odsunąć autorytarny rząd i warto iść na wybory.

#bekazpisu #marsz #bekazprawakow #oswiadczenie #4czerwca
Norbercikk - Apeluje. 

4 czerwca, to NIE JEST marsz PO. 

W momencie jakim się znajd...

źródło: B03B9D1B-FD44-4416-8331-46AE97AECD5F

Pobierz
  • 177
  • 1479
Chce tylko dodać.

Jeśli się nie zjednoczymy to przegramy. Zobaczcie na wyborców PIS, to są ludzie przeżarci nienawiścią, gotowi dać się posiekać za karakana to jest to 25-30% radykałów.

A my strona opozycyjna, będziemy się kłócić o marsz? W walce o kużwa normalność? Normalność, której nie ma w tym kraju od kilku lat.
@Norbercikk: Tusk jakby chciał, aby nikt się specjalnie wspierał o ten marsz, to by najpierw poszedł do innych liderów opozycji i poprosił o wspólne jego organizowanie, ewentualnie pozostawić zrobienie tego KOD-owi lub innej organizacji ze wsparciem pozostałych partii.
Ale wtedy w przypadku sukcesu marszu nie miałby prestiżu bycia samca alfa na opozycji

A teraz widzę, że na wykopie, że marsz organizowany przez PO nie jest marszem PO.

Najważniejszy test to będzie
@Norbercikk: a ja mam to gdzieś. Od 30 lat ludzie podniecają się polityką- AWS, SLD, PIS-samoobrona-LPR, PO, PIS, kolejne pokolenia jęczą różne rzeczy, tak samo głośno, niezależnie od tego kto rządzi. Nazwiecie mnie symetrystą, a ja się tylko nauczyłem mieć to wszystko symetrycznie w dupie. W momencie gdy ktoś mi zabroni wyjazdu z kraju i dotknie mnie ten słynny "brak demokracji" to chwyce karabin i powystrzelam tylu ciemiężycieli ilu tylko zdołam