Wpis z mikrobloga

NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężczyźni nie chcieliby urosnąć XD Witaminko, nie widziałem tu NIGDY wpisu/komentarza w którym jakiś niski facet chciał takim pozostać XD
A co do drugiego punktu: nawet nie wiesz ile osób na tagu tryharduje żeby poprawić swoją sytuację więc nie wypowiadaj się.

Więcej feministycznych bzdur tej p0lki w moim wpisie o rzekomych NORMACH I WALIDACJI które narzucają mężczyźni XD
LINK

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja
Miguelos - NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężcz...

źródło: fdghf

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: a po co? przecież wy masturbujecie się do wizerunku p0lki, i wg was zasadzie każda kobieta, zwłaszcza z młodego pokolenia, jest już stracona.

no i? najbardziej szkodzą sobie sami, a to co tam putlasz pod nosem to typowe, przegrywowe zdejmowanie z siebie odpowiedzialności - dokładnie tak samo jak te kwoki ze stronek typu polki.pl "no mówię ci, grażynko, mężczyzna zawsze wykorzysta okazję, żeby zdradzić, oni wszyscy są tacy sami" xD
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: wy, oni... co mnie to jaką formą piwniczaka ty jesteś?

Spróbuj przekuć swoją frustrację, w coś bardziej produktywnego, co mogłoby ci pomóc, zamiast trollować na wykopie.


znakomita rada, w sam raz do serwowania lokalnym przegrywom xD
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: "hehe, napisze tzipie, że jest przegrywem, na pewno pójdzie jej w pięty, bo przecież jak mi tak dokuczają to potem pół nocy kwilę w zaspermioną podusię (ʘʘ)"
  • Odpowiedz
"hehe, napisze tzipie, że jest przegrywem, na pewno pójdzie jej w pięty, bo przecież jak mi tak dokuczają to potem pół nocy kwilę w zaspermioną podusię (ʘʘ)


@Cadfael: Ale cringe xD
  • Odpowiedz
@Cadfael: To, że jesteś pełnym jadu przerywem, który się za bardzo stara? Wystarczy rzut oka no to co piszesz i jak piszesz i od razu wszystko wiadomo. Gdybyśmy byli w zoo, to rzuciłbym ci trochę popcornu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz