Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga. Biedna p0lka dziękuje Herzyk za to że dzięki niej zaczęła ubierać się tak jak chce a nie według NORM SPOŁECZNYCH I MĘSKIEJ WALIDACJI XD
Dla tych co nie wiedzą: Herzyk to ta co pisze wraz z Wieczorkiewicz książkę o przegrywach.
Posłuchaj p0lko: nikogo nie obchodzi jak się ubierasz a męska walidacja to chory wymysł osób zakażonych feministyczna bakterią. Przepisuje receptę:
-mniej Instagrama/wszelkich social media
-natychmiastowe zaprzestanie czytania lewackich i feministycznych bzdur

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Miguelos - Uwaga uwaga. Biedna p0lka dziękuje Herzyk za to że dzięki niej zaczęła ubi...

źródło: tgdg

Pobierz
  • 33
@Miguelos: Jakaś dziewczyna napisała do niej, że obserwując ją nabrała odwagi by zacząć ubierać się zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie tak by wpasowywać się w aktualną modę lub przypodobać się mężczyznom. Nie rozumiem gdzie tkwi problem wg Ciebie i jak połączyłeś to z feminizmem. Zgadzam się, że każdy powinien ubierać się jak chcę, ale nie da się zaprzeczyć, że kiedy strój odbiega od przyjętych normatywów, to często budzi on skrajne
@Miguelos: Miliony młodych dziewczyn przesiaduje na instagramie i chłonie kanony piękna oraz wzorce wytworzone przez kobiety pokazujące 1% swoich najkorzystniejszych ujęć, bezczelnie kłamiące na swoich profilach, że przecież każdy może tak wyglądać i wcale bycie ładną na zdjęciach nie jest ich głównym zawodem i to wcale nie tak, że efekt końcowy jest okupiony operacjami, retuszami i ogromnym hajsem będącym po prostu inwestycją w influencerski biznes.

A potem wpada taka Herzyk cała
Posłuchaj p0lko: nikogo nie obchodzi jak się ubierasz a męska walidacja to chory wymysł osób zakażonych feministyczna bakterią.


@Miguelos: uga buga, baby łażo jak chłopy ubrane, jakieś buciory, podarte spodnie, kolczyki w mordzie, gdzie sukienki, gdzie spódniczki, gdzie długie włosy ( ͠° °)
@1-1-1-1 Ale ona nie ukrywa, że to peruki, a nie naturalne włosy.
A sporo różnych influ jakoś o doczepach, medycynie estetycznej i retuszach nie wspomina, au naturel. ¯_(ツ)_/¯
uga buga, baby łażo jak chłopy ubrane, jakieś buciory, podarte spodnie, kolczyki w mordzie, gdzie sukienki, gdzie spódniczki, gdzie długie włosy ( ͠° °)


@Cadfael:
Powiedział nikt nigdy.
Ludzie w Polsce zasadniczo mają gdzieś jak ubierają się inni. Kobieta ubierając się jak facet ryzykuje jedynie, że nie będzie podobać się facetom, jej sprawa.
@Miguelos: Jakaś dziewczyna napisała do niej, że obserwując ją nabrała odwagi by zacząć ubierać się zgodnie ze swoimi preferencjami, a nie tak by wpasowywać się w aktualną modę lub przypodobać się mężczyznom. Nie rozumiem gdzie tkwi problem wg Ciebie i jak połączyłeś to z feminizmem. Zgadzam się, że każdy powinien ubierać się jak chcę, ale nie da się zaprzeczyć, że kiedy strój odbiega od przyjętych normatywów, to często budzi on skrajne
@Miguelos: no i o pier*olenie o tym w przestrzeni publicznej właśnie chodzi.

Wyraził swoją opinię do której ma prawo ale to nie żadna norma ani walidacja XD


ale jak tinderka pisze, że mężczyzna zaczyna się 180cm to już pusta suka xD
@Cadfael: Posłuchaj, wiem że będzie Ci trudno ale spróbuje: Norma, walidacja to coś opisane PRAWNIE. Jakiś przepis, zbiór zasad danego miejsca. Opinia nie jest tym samym.

Naprawdę nie widzisz różnicy między "Preferuje kobiety ubrane w sukienki" od "Mężczyzna zaczyna się od 180 cm"? XD To pierwsze to opinia, to drugie to jasna informacja że facet poniżej 180 cm dla takiej kobiety jest śmieciem. Przerażające że nie widzisz różnicy.
@Miguelos: nie sieroto, bo nie ma różnicy pomiędzy mężczyzna zaczyna się od 180 a polki nie są kobiece xD

Ale Ty wiesz że nie ja napisałem ten komentarz? XD


no, wiem, dlatego wcześniej napisałam, żeście się sami (to liczba mnoga) zaorali.