Wpis z mikrobloga

NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężczyźni nie chcieliby urosnąć XD Witaminko, nie widziałem tu NIGDY wpisu/komentarza w którym jakiś niski facet chciał takim pozostać XD
A co do drugiego punktu: nawet nie wiesz ile osób na tagu tryharduje żeby poprawić swoją sytuację więc nie wypowiadaj się.

Więcej feministycznych bzdur tej p0lki w moim wpisie o rzekomych NORMACH I WALIDACJI które narzucają mężczyźni XD
LINK

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja
Miguelos - NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężcz...

źródło: fdghf

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Cadfael: Myślisz sie, bo już miałem takimi typiarkami do czynienia. Nie lubiła mnie, a to była jej strategia, żeby mnie poderwać. Uspokój macice, bo i tak nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
niech zgadnę - skończyłeś z zakazem zbliżania xD


@Cadfael: Nie. Dowiedziałem sie o tym, kiedy w desperacji dała komuś innemu, bo ją olałem. Ehh kobiety, was ciężko zrozumieć.
  • Odpowiedz
tak, dała innemu z miłości do ciebie, tak to działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cadfael: Ty sie śmiejesz, a ja poważnie mówię xD

Przy mnie okazywała wrogość, a później sie okazało, że mnie podrywała w ten sposób xD. to nie była miłość, po prostu sie zauroczyła albo była zazdrosna - uj wie.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: noooo i teraz jak jakaś laska nie jest dla ciebie miła to znaczy, że na ciebie leci, nawet jak jest randomką z internetu, seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
noooo i teraz jak jakaś laska nie jest dla ciebie miła to znaczy, że na ciebie leci,


@Cadfael: Niee, bez przesady.

nawet jak jest randomką z internetu, seems legit ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wole 9/10, no wybacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Miguelos: akurat to jest dość trafny komentarz, biorąc pod uwagę że panuje wśród spierdoxów kultura "nie jestem idealny, więc nie warto nic robić"
  • Odpowiedz
@Cadfael: Robisz kobietom bardzo zły PR. Zamiast pokazać, że dziewczyna może być inteligentna, z klasą, elokwentna, asertywna, a mimo tego kulturalna, zachowujesz się jak totalna frustratka, produkująca post za postem na każdą, nawet najmniejszą zaczepkę.
Piszesz jak damska wersja przegrywa, pełna jadu i żalu do płci przeciwnej. Weź się ogarnij, bo szkodzisz chłopakom, utwierdzając ich w przekonaniu, że polki są przygłupie i chamowate.
  • Odpowiedz
obisz kobietom bardzo zły PR. Zamiast pokazać, że dziewczyna może być inteligentna, z klasą, elokwentna, asertywna, a mimo tego kulturalna


@ForTheEvulz: a po co? przecież wy masturbujecie się do wizerunku p0lki, i wg was zasadzie każda kobieta, zwłaszcza z młodego pokolenia, jest już stracona.

Weź się ogarnij, bo szkodzisz chłopakom


no i? najbardziej szkodzą sobie sami, a to co tam putlasz pod nosem to typowe, przegrywowe zdejmowanie z siebie odpowiedzialności
  • Odpowiedz