Wpis z mikrobloga

NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężczyźni nie chcieliby urosnąć XD Witaminko, nie widziałem tu NIGDY wpisu/komentarza w którym jakiś niski facet chciał takim pozostać XD
A co do drugiego punktu: nawet nie wiesz ile osób na tagu tryharduje żeby poprawić swoją sytuację więc nie wypowiadaj się.

Więcej feministycznych bzdur tej p0lki w moim wpisie o rzekomych NORMACH I WALIDACJI które narzucają mężczyźni XD
LINK

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja
Pobierz Miguelos - NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężcz...
źródło: fdghf
  • 72
a po ch*j chcesz się wyjaśniać z moimi kolegami, że tak zapytam? co im do tego?


@Cadfael: Przecież ciebie nie bede klepał, ktoś musi odpowiedzieć za twoje zachowanie.

wy jakiejś specjalniej troski jesteście, że nie można się do was odzywać? xD


Tak.

nie, znaleźli sie tu przez siebie i/lub niewydolnych wychowawczo rodziców. juleczki nic z tym nie mają wspólnego.


Nigdy nikogo nie wyśmiewam jak Ty, bo różne sa przypadki.

no i
Przecież ciebie nie bede klepał, ktoś musi odpowiedzieć za twoje zachowanie.


@Mr_3nKi_: dlaczego nie? chcesz bić przypadkowych ludzi? normalny jesteś?

Tak.


@Mr_3nKi_: ok xD

Nigdy nikogo nie wyśmiewam jak Ty, bo różne sa przypadki.


@Mr_3nKi_: no nie, poza wszystkimi p0lkami i innymi Juleczkami, kulwiskom należy się wyśmianie i wyzwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciężko w to uwierzyć, że jesteś 8/10 nie malując twarzy. Op ponosi
dlaczego nie? chcesz bić przypadkowych ludzi? normalny jesteś?


@Cadfael: Rozumiem, że julki lubią bdsm 360 twarzy geja i uj wie co jeszcze, ale mam zasady. Ja nie mogę bic przypadkowych ludzi, ale ty możesz ich obrażać? I nie, nie jestem normalny.

no nie, poza wszystkimi p0lkami i innymi Juleczkami, kulwiskom należy się wyśmianie i wyzwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie odpowiadam zawszystkich.

nie musisz wierzyć, nie będzie
Rozumiem, że julki lubią bdsm 360 twarzy geja i uj wie co jeszcze, ale mam zasady. Ja nie mogę bic przypadkowych ludzi, ale ty możesz ich obrażać?


@Mr_3nKi_: nie przypadkowych, tylko tych, co otwierają mordy xD

I nie, nie jestem normalny.

to było pytanie retoryczne
Jak na 8/10 brzmisz jak patusiara.


@Mr_3nKi_: w sumie legitna diagnoza, wszak od profesjonalisty, co chce się napi*rdalać z przypadkowymi ludźmi, bo jakiś wykopek doznał incydentu kałowego xD

@Mr_3nKi_: no realnie to was wyjaśnił, bo mnie diagnozy netowe to latają koło metaforycznego ch*ja ;)

przejedziesz prętem po szczeblach i małpy już pięknie tańczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)