Wpis z mikrobloga

NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężczyźni nie chcieliby urosnąć XD Witaminko, nie widziałem tu NIGDY wpisu/komentarza w którym jakiś niski facet chciał takim pozostać XD
A co do drugiego punktu: nawet nie wiesz ile osób na tagu tryharduje żeby poprawić swoją sytuację więc nie wypowiadaj się.

Więcej feministycznych bzdur tej p0lki w moim wpisie o rzekomych NORMACH I WALIDACJI które narzucają mężczyźni XD
LINK

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja
Miguelos - NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężcz...

źródło: fdghf

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Cadfael: Dobra, jaki masz problem? Atakujesz moich huopów, którzy znaleźli sie tutaj przez takie osoby, jak Ty. Niektórzy są toksyczni i uj im w poślady, ale reszta jest niczego winna - to moje chłopaki i nie pozwolę, żeby jakaś Juleczka niszczyła ich jeszcze bardziej. Też chcieliby wyjść i poznać kogoś, ale przez takie ocenianie jeszcze bardziej sie skrywają w sobie.
Dobra, weź paru frajerów, daj namiar i sie ustawimy. Teraz
  • Odpowiedz
Dobra, weź paru frajerów, daj namiar i sie ustawimy.


@Mr_3nKi_: a po ch*j chcesz się wyjaśniać z moimi kolegami, że tak zapytam? co im do tego?

Dobra, jaki masz
  • Odpowiedz