Wpis z mikrobloga

NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężczyźni nie chcieliby urosnąć XD Witaminko, nie widziałem tu NIGDY wpisu/komentarza w którym jakiś niski facet chciał takim pozostać XD
A co do drugiego punktu: nawet nie wiesz ile osób na tagu tryharduje żeby poprawić swoją sytuację więc nie wypowiadaj się.

Więcej feministycznych bzdur tej p0lki w moim wpisie o rzekomych NORMACH I WALIDACJI które narzucają mężczyźni XD
LINK

#przegryw #blackpill #bekazlewactwa #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polki #p0lka #takaprawda #pieklokobiet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #dyskryminacja
Miguelos - NO TRZYMAJCIE MNIE XD

@Cadfael czyli typowa p0lka twierdzi że niscy mężcz...

źródło: fdghf

Pobierz
  • 72
@Cadfael: Dobra, jaki masz problem? Atakujesz moich huopów, którzy znaleźli sie tutaj przez takie osoby, jak Ty. Niektórzy są toksyczni i uj im w poślady, ale reszta jest niczego winna - to moje chłopaki i nie pozwolę, żeby jakaś Juleczka niszczyła ich jeszcze bardziej. Też chcieliby wyjść i poznać kogoś, ale przez takie ocenianie jeszcze bardziej sie skrywają w sobie.
Dobra, weź paru frajerów, daj namiar i sie ustawimy. Teraz jest
Dobra, weź paru frajerów, daj namiar i sie ustawimy.


@Mr_3nKi_: a po ch*j chcesz się wyjaśniać z moimi kolegami, że tak zapytam? co im do tego?

Dobra, jaki masz problem?


kto ma problem? ja? xD OP otworzył publicznie mordę i dostał odpowiedź. jakby desperacko nie próbował strugać mądrego to nie byłoby tematu. wy jakiejś specjalniej troski jesteście, że nie można się do was odzywać? xD

którzy znaleźli sie tutaj przez takie