Wpis z mikrobloga

Pro-ruskie boty nawet sobie nie zdają sprawy jakim gigantycznym kopem w jaja jest dzisiejsza decyzja o uznaniu putina zbrodniarzem wojennym. Jest to mniej więcej równorzędne z powiedzieniem wprost "jesteś u nas skończony, nie masz już drogi powrotu do cywilizacji, w ewentualnym konflikcie lub przy okazji możemy cie wyeliminować".
I to spotkało putina, prezydenta rosji, którego się wszyscy bali jeszcze rok temu i apelowali aby nie wysyłać broni i nie eskalować konfliktu wysyłając Ukrainie sprzęt. Przez cały rok próbowano się z nim dogadać aby ten wycofał wojne, były też głośne głosy, że można jeszcze zdjąć sankcje i putin ma szanse wrócić do tego co było. Na nic się to nie zdało.

Kurs zachodu wobec rosji to jest zniszczenie na dzisiaj rosji putina i jego świty, taki jest rozkład jazdy NATO, a uznanie go zbrodniarzem wojennym to jest pieczątka na rozkładzie jazdy od samego prezesa PKSU. :D

Nie dość, że uznano go zbrodniarzem i nakazno jego areszt, to oświadczono dostarczenie samolotów. Od dzisiaj pomoc dla Ukrainy będzie tylko rosła i rosła, jak nie oficjalnie to pod stołem i na nic się zdadzą akcje typu #tonienaszawojna. :)

This is just beginning, taka mała rada. W najbliższym czasie proponowałbym wstrzymać się od jawnie pro-ruskich postów w internecie, nie mówię tylko o wykopie. xD

BayzedMan - Pro-ruskie boty nawet sobie nie zdają sprawy jakim gigantycznym kopem w j...

źródło: comment_1662830286Z3JCfZe2znIg5aOZCdOWNw,w400

Pobierz
  • 20
@BayzedMan: Może być nawet 1000 oskarżeń. Jak zachód będzie chciał to te oskarżenia sobie cofnie i tyle albo nawet mogą sobie one wisieć i tyle. Putin będzie mógł sobie nawet przyjechać na zachód bo wystarczy mu dać list żelazny i już nikt go nie zatrzyma.
@BayzedMan: Pomoc w żadnym wypadku nie będzie rosła, tylko malała. Informacją jawna jest to, że zachodowi kończy się sprzęt i w zasadzie nie ma już czego wysyłać, nawet z amunicja artyleryjska sobie NATO nie radzi. Decyzja o uznaniu Putina zbrodniarzem wojennym jest łabędzim śpiewem, żeby ukoić Ukraińców i kolejny raz ich okłamać, że wszystko będzie dobrze, a za kilka miesięcy zachód ich zmusi do pertraktacji ze względu na brak środków do
Informacją jawna jest to, że zachodowi kończy się sprzęt i w zasadzie nie ma już czego wysyłać, nawet z amunicja artyleryjska sobie NATO nie radzi.


@B3diSoprano: Podaj źródło skoro jest to jawna informacja.

Zachodowi, z którego samo NATO jest 10 krotnie większe militarnie i 25 krotnie większe gospodarczo od Rosji kończy się sprzęt i amunicja ale Rosji się nie kończy... XD
@BayzedMan: Myślisz że po co zbudował sobie pałac? Od dawna wiedział że nie będzie mógł postawić stopy w żadnym cywilizowanym kraju. Ma tam wszystko czego będzie potrzebował na stare lata skompromitowany dyktator.