Wpis z mikrobloga

@gokish: Mam wielki szacunek do Pashy. Ponad dekade śledzę/śledziłem poczynania polskiej sceny, ale wizerunek Pashy jako tego świętego i super to kreacja ostatnich kilku lat. Na pewno są osoby, które wiedzą jaki Pasha był te +- 10 lat temu. To była całkowicie inna osoba, egoista i lekki gbur. Co do Taza, tutaj myślę każdy wie, że on też święty nie jest, miał swoje konflikty i tak dalej. Ksywa "generał" nie wzięła
@Redicle: Przecież jakby nie był winny to by Taz się nie odpalił. Mnie cała sytuacja bawi. Pasha po prostu jest znany z grania z cs i w tych freakach to chłop nie ma o czym gadać i #!$%@? o dawnych czasach i kolegach często nie za fajnie
dopuszczałeś chociaż przez moment możliwość, że Jarek jest/też może być winny? Że po stronie Taza może być trochę racji? Albo że Pasha mógł się inaczej zachować?


@Redicle: Niezależnie czy TaZ ma rację czy nie, imo frajerskie zagranie wrzucić ścianę tekstu i zablokować możliwość komentowania, i #!$%@?. On sobie dyskusję kończy zanim się w ogóle zaczęła xD
nn1upl - >dopuszczałeś chociaż przez moment możliwość, że Jarek jest/też może być win...

źródło: Screenshot_7

Pobierz