Wpis z mikrobloga

Gdzie zamieszkać? #warszawa #gdansk #krakow #trojmiasto #airbnb #pracazdalna

Mirki, mam pracę zdalną, mogę zamieszkać w zasadzie gdziekolwiek.

Idzie wiosna, myślałem o trójmieście, żeby kręcić się po plaży albo jeździć tam w okolicach rowerem.

Polecacie jakieś inne miasta? Jak jakość życia w innych miejscach Polski?

Myślałem jeszcze o wynajęciu airbnb np. na cały miesiąc we Włoszech albo Hiszpanii. Co zabawne, koszt mieszkania, a czasem i domu nad morzem we Włoszech jest mniejszy niż wynajem mieszkania w dużym polskim mieście.

Jakieś opinie, porady? Przyjmę każdą.
  • 25
@Mrukszachowy: Lubisz duże, przeludnione miasta z kiepską infrastrukturą? Ja bym wolał już zamieszkań na okres letni gdzieś na mazurach, ewentualnie właśnie za granicą.
Trójmiasta nie polecam:
1. Pseudo ścieżki rowerowe, latem zapchane, poprowadzone tak, że często przecinają ruch samochodowy w niebezpiecznych miejscach, teren górzysty i gdzieś poza pasem nadmorskim trzeba mocno się napedałować, lasy TPK bardzo ponure i depresyjne
2. Ceny za nieruchomości i usługi z kosmosu, szczególnie latem ze względu
@programista15cm: jak od święta? Coś źle się interesujesz bo wydarzeń jest więcej niż człowiek pracujący i mający rodzinę jest w stanie zaliczyć.
Muzykę na żywo masz praktycznie codziennie w Krakowie w kilku miejscach. Jammy są wiadomo, u Muniaka i w Harrissie ale też trochę mniej 'elitarne' w Awarii (czwartek), Garaż (był wczoraj), Baza (chyba środa ale nie pamiętam). Małych koncertów po knajpkach jest cała masa.
Większe wydarzenia - nie wiem, mi