Wpis z mikrobloga

#zalesie
Mirki, co robić? Nie widzę rozwiązania....
Siostra bierze ślub za rok i będzie za niedługo zapraszać.
A ja level w okolicy 27-33 lat ostatni raz na weselu byłem jak miałem 14 lat, bo przyznam że nie czuję tego wszystkiego i nie potrafię się bawić w dużej grupie osób, tańczyć też nie lubię i nie potrafię.
Więc wszystkie te wesela od 14 do gdzieś 24 roku życia odmawiałem lub symulowalem chorobę lub uciekałem na treking po okolicy w dniu wyjazdu jak rodzice się zbierali do wyjścia. Potem mi dali spokój. Ale to były śluby wujków lub kuzynów kuzynek, sąsiadów ze wsi itd,

Na Bogu się mocno zawiodłem, to dla mnie obłudnik i manipulator jeśli istnieje, gdzieś mając te 20-22 lata i przestałem wierzyć i chodzić do kościoła, głównie za sprawą hipergamii kobiet, (bez żalu do nich) i blackpilla, gadzich mózgów,
Więc do kościoła nie chcę wchodzić bo mi się kojarzy z praniem mózgu, dodatkowo sam też nigdy ślubu bym nie wziął nawet jak bym znalazł dziewczyne w swoim wieku.
Milfa Amerykankę nie liczę bo jednak jest starsza ode mnie kilkanaście lat. Więc by nawet nie splunęła na mnie w jej prime time. Moja gębą to 3-3.5/10.
Do tego na weselu będzie cała rodzina i wujki i ciotki, kuzyni,będą męczyć mnie gdzie pannicę mam,
Więc milfa nie przyprowadzę bo bym zrobił aferę na całą rodzinę,
A brutalnej prawdy czemu jestem sam i blackpilla i hipergamii, gadzich mózgów nie będę im tłumaczył bo bym stypę zrobił na weselu.
Ehh sytuacja bez wyjścia.

Wiem że będzie kwas i niezrozumienie w rodzinie jak odmówię odrazu przy zapraszaniu.
Z drugiej strony jak przyjmę zaproszenie i nie pojawię się w kościele i na weselu to będzie to samo. Choć kopertę bym dał później po wszystkim.
Mieszkamy w UK a ślub w Polsce będzie,
Jest ktoś w podobnej sytuacji?
Co tu można sensownego zrobić.
#wesele
#slub
#porady
#pomocy
#hipergamia
#blackpill
#redpill
#rodzina
#problemypierwszegoswiata
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#logika
#przegryw
#slubodpierwszegowejrzenia
#kosciol
#religia
#katolicyzm
  • 25
@Jechanka: z chęcią bym poszedł tylko wiem że tematy związków i partnerów będą poruszane i mi mina zrzednie bo co bym nie powiedział zgodnie z prawdą to będzie kwas,
Poza tym obszarem nie mam z niczym problemów, nawet lubię rozmawiać z ludźmi i poznawać nowych gdzieś w dziczy czy na szlaku lub w pracy, ale bawić się to nie potrafię,
Chemia w mózgu też mi odpowiada bo się ułożyłem pod swój
@adamsowaanon: w kościele możesz tylko stać i się przyglądać, nie musisz czynnie w niej uczestniczyć, nikt nie zwraca na to uwagi. A siostrze będzie miło, że byłeś świadkiem jej ślubu.

Ciotkom i wujkom mówisz albo, że nikogo nie masz i jesteś kawalerem do wzięcia, albo że panna nie mogła wziąć wolnego i została w Anglii, a ty przyszedłeś sam, bo przecież to ślub siostry,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

w kościele możesz tylko stać i się przyglądać, nie musisz czynnie w niej uczestniczyć, nikt nie zwraca na to uwagi. A siostrze będzie miło, że byłeś świadkiem jej ślubu.


Ciotkom i wujkom mówisz albo, że nikogo nie masz i jesteś kawalerem do wzięcia, albo że panna nie mogła wziąć wolnego i została w Anglii, a ty przyszedłeś sam, bo przecież to ślub siostry


@kupidyn_ciemnooki: tak też myślałem żeby zrobić a na
@adamsowaanon:
Masz dwie opcje:
a) jak masz dobre stosunki z siostrą czy rodzicami to jedź. Zrobisz coś dla innych Oski, siostra pewnie się ucieszy, rodzice pewnie też. Pomęczysz się trochę, pogadasz z ludźmi trochę. Jaki nabierzesz rodzaj odpowiedzi na te pytania to od ciebie zależy, nawet kłamać możesz. #!$%@?. Możesz zwinąć się o któreś tam chcesz, 22 na przykład. Zapomnisz o tym wydarzeniu za tydzień chyba, że #!$%@? jakaś akcję jak
@ArthasMenethil: też miałeś podobny problem?
U mnie sytuacja jest taka że rodzinę mam fajną i nie chcę nikomu przykrości robić, szczególnie siostrze, bo jesteśmy zżyci,
Natomiast w dużej grupie osób nie potrafię swobodnie rozmawiać, a jak jeszcze tematy zejdą na to gdzie moja panna i wszyscy, również nieznajomi co ich pierwszy raz widzę będą się patrzeć co odpowiem to mi się słabo widzi. Bo nie umiem udawać emocji
@adamsowaanon ja jak miałem ślub kuzyna to pojechałem na ślub, byłem na chwilę na sali i później się zmyłem pod pretekstem złego samopoczucia bo akurat miałem wtedy sesję na studiach i wszyscy to łyknęli. Ominęło mnie gadanie ciotek i wujków januszy, a jednocześnie miałem zaliczony obowiązek i jeszcze następnego dnia patrzyli na mnie z podziwem jaki ja jestem pilny student, że się tak staram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adamsowaanon: "brutalnej prawdy czemu jestem sam i blackpilla i hipergamii, gadzich mózgów nie będę im tłumaczył bo bym stypę zrobił na weselu.." Dlaczego? Mógłbyś tak powiedzieć i to nagrać z livem na wykopie jak Cię zabierają do tworek jak w słynnej paście na wykopie bywało xd