Wpis z mikrobloga

@ContentMarketingExpert Oni też nie wyskoczyliby do mnie w pojedynkę tylko mocni byliby w 4,5 albo 6. Jak i do każdego masywnego faceta w sile wieku. Natomiast to o czym mówisz tylko potwierdza, że takie łyse przygłupy w grupie są jedynie zagrożeniem dla normalnych ludzi. A nie żadnym wzmocnieniem ich bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek Nie kompromituj się. Łyse przygłupy z których zapewne co drugi jest po odsiadce są patrolem obywatelskim hahahahahah. Chyba w więzieniu tacy ludzie mogą uchodzi za jakąkolwiek obywatelską organizację. No i może wśród wyborców Konfederacji. Nikogo więcej.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek O kurde. Gość popierający ugrupowanie na które najczęściej głosują 18-20 letnie dzieciaki z Tik Toka plus trochę życiowych odklejeńców zarzuca mi bycie dzieckiem. Tego jeszcze nie grali.
  • Odpowiedz
  • 12
@m0rr0s tak tak, z takimi sigmami już parę razy miałem do czynienia jak zaczepiali ludzi na warszawskim nowym świecie ;) dziwnym trafem żaden jakoś nie odważył się mnie nawet dotknąć
  • Odpowiedz
Gość popierający ugrupowanie na które najczęściej głosują 18-20 letnie dzieciaki


@Lambo994: Misiu, ja nawet nie pomyślałem widząc te zdjęcie o polityce, twój dziecięcy rozumek tego nie ogarnia. Powiedziałem, wracaj do zabawek
  • Odpowiedz