Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szuleer a jak nazwać ludzi co chodzą w jednych brudnych spodniach, jednej koszulce z tłustymi włosami którzy śpią w pustostanach i srają gdzie się da?
Gość ma takiego glana że wystarczylo by go kopnąć to ten w białej koszulce by sie posral z bólu chyba że wyznaje praktyki Jezusowe i nastawia policzek


@sg553: na bank z tyłu stoi "obstawa" xD

Byłem niepokornym gówniarzem i kilka razy sklepałem takie podskakujące gówno 1 na 1. Niestety - ja nie miałem pato-kolegów, a oni tak i kończyło się to zazwyczaj albo okopaniem mojej dupy, albo sprintem jak Usain Bolt.
Gość ma takiego glana że wystarczylo by go kopnąć to ten w białej koszulce by sie posral z bólu


@sg553: byku chyba nigdy nic nie kopałeś mając glany na nodze xD
ta blacha na czubach to taki urban legend żeby chyba dresiki się kuców nie czepiały w strachu przed połamanymi piszczelami innym takim.


a te lochy to widze klasyka, jakaś akcja sie dzieje to łeb w telefon i udają, że nie
@sg553: Na końcu nagrania jest powiedziane, że irokez popchnął barkiem dziewczynę i za to dostaje oklep i musi ją przepraszać ale według mizoginów to odziewczyna sama powienna oddać irokezowi?
Na końcu nagrania jest powiedziane, że irokez popchnął barkiem dziewczynę i za to dostaje oklep i musi ją przepraszać ale według mizoginów to odziewczyna sama powienna oddać irokezowi?

@animoji: o rycerzyk się znalazł, pewnie to wyglądało tak że szli całą drogą karyna jak księżniczka nawet na centymetr nie ruszy się więc brudas przypadkowo ją szturchnął a patus się odpalił jak małpa żeby zaimponować karynce.