Wpis z mikrobloga

Ja to serio nie wiem do kogo PO kieruje zapowiedź dopłaty do czynszu 600 zł. No chyba do rentierów XD Jeśli Tusku chce głosy młodych to podpowiadam: należy zapowiedzieć opodatkowanie tych 200k pustostanów w stolicy, walkę z fliperami, spekulacją, rezerwowaniem całych pięter na handel itd. Tu jest problem i to wszyscy wiedzą. Uprasza się o nierobienie z młodych debili.

#nieruchomosci #ekonomia #gospodarka #natropachflipperow
  • 44
@mickpl: Właśnie jestem naocznym świadkiem jak te mieszkania od dewa to przechodzą przez kilka cesji zanim trafią do klienta. Masakra. Dodajmy łatwe kredyty i to the moon.
I teraz uważam, ze jednak będzie rosło, bo jak nie ma rosnąć w takich warunkach?
W USA może i spada, ale my gonimy USA czy zachód i ciągle pensje rosną, nawet jeśli teraz wolniej niż inflacja.
Ja to serio nie wiem do kogo PO kieruje zapowiedź dopłaty do czynszu 600 zł. No chyba do rentierów XD Jeśli Tusku chce głosy młodych to podpowiadam: należy zapowiedzieć opodatkowanie tych 200k pustostanów w stolicy, walkę z fliperami, spekulacją, rezerwowaniem całych pięter na handel itd. Tu jest problem i to wszyscy wiedzą. Uprasza się o nierobienie z młodych debili.


@mickpl: hehe jak tam kukle bolą? bańka pękła juz 2 lata temu
@mickpl Tusku nie chce głosów młodych, inaczej nie proponowałby takiego idiotycznego programu dopłat. Przecież to jest 100 razy głupsze niż 500+. To ma sens właśnie tylko wtedy, jeżeli chce "uratować" obecny rynek najmu. Tylko to się wiąże z oznajmieniem tym, którzy wynajmują mieszkania, że jedyne w czym rząd im pomoże to wynajmowanie do śmierci.
@mickpl Ty nawet nie wiesz, gdzie jest problem, tylko podajesz szczekaczką dalej socjalistyczne postulaty

może jeszcze Ci się należy za darmo?

rentierzy problemem.... #!$%@? xD
@mickpl: 500+ działa xD. Przeciętny Polak nie rozumie jak prowadzić budżet domowy a ty oczekujesz że zna sformułowania spekulant, fliper i opodatkowanie pustostanów xD

Młody człowiek po studiach który zarabia 2.5k miesięcznie uwierz mi że połasi się na te 600 ziko bo to robi dla niego różnice. Jedyną nadzieją dla Tuska jest przyciągnięcie do urn wyborczych właśnie tych 25-27 latków którzy nie mają gówniaków i mają zazwyczaj w dupie wybory.

Stare
@mickpl: ale czemu opodatkować pustostany ? Jesteś z dziada pradziada Warszawiakiem, kupiłeś sobie M, drugie otrzymałeś w spadku po babci, trzecie małżonka po swojej, nie wynajmujecie tego bo boicie się, ze względu na prawo chroniące lokatora nie pozbędziecie się lokatora jak przestanie płacić. Dlaczego macie płacić dodatkowo podatek od swoich mieszkań???