Wpis z mikrobloga

@Acrylic: Generalnie to nie trzeba spędzać dużo czasu na siłowni żeby dobrze wyglądać. Ja w 45 minut jestem w stanie zrobić intensywny trening całego ciała po którym leje się ze mnie pot konkretnie. No ale jak większość urządza sobie panel dyskusyjny na siłce, kilkuminutowe przerwy między seriami czy scrollowanie fejsa no to się nie dziwie że siedzą tam po 2 godziny.
śmieszy mnie robienie z 10 % bf i w miarę atletycznej sylwetki jakiegoś wyrzeczenia rodem z tybetańskiego klasztoru xD

Tak siłownia 3 razy w tygodniu to jest te mityczne "coś tam ćwiczy".


@AdamKarolczak02137: Siłownia 3x w tygodniu przez x lat i bez #!$%@? + trzymanie diety. Laska ma nie #!$%@?ć jak świnia i zrobić kilka przysiadów od czasu do czasu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja w 45 minut jestem w stanie zrobić intensywny trening całego ciała po którym leje się ze mnie pot konkretnie


@ThirtyDoorKey: xDDDDD jak to jeden bój (wyciskanie na plaskiej, Siady czy martwy) trwają ok godzinę, czy godzine, a dolicz do tego rozgrzewkę, to na samo jedno ćwiczenie masz ponad 1h.

Co Ty ćwiczysz?

Jak przerwy u mnie trwają kilka mint, to dlaczego nie mogę z kimś porozmawiać, czy przeglądać teledon?
Ja
@AdamKarolczak02137: ale co probujesz udowodnic? ze trenujesz 10 lat? gratulacje zazdroszcze, ja dopiero rok.
negujesz ze potrzeba w tygodniu co najmniej na to z 6 godzin poswiecic albo i wiecej zeby to mialo sens?

przez 10 lat zainwestowales co najmniej 3000 godzin jesli na serio tak trenowales
@Bumelante: mów za siebie kanapowcu.
Zero aktywności w życiu i się dziwisz że nie masz żadnej podstawy mięśniowej, dodatkowo pewnie masz wątly szkielet i masz ból dupy o tych dla których genetyka była dużo bardziej łaskawa.
Ja mam 12% bf obecnie i uwierz ale dla mnie utrzymanie takiej formy to przyjemność
No ale ja nie muszę codziennie 12 godzin w Januszeksie #!$%@?ć tak jak ty xD
@technojezus: Co w tym dziwnego? kilka serii na drążku podciągania różnym chwytem, pompki na poręczach, wykroki, coś na brzuch i jak starczy czasu i energii to coś tam z hantlami dodatkowo na barki. I to wystarczy żeby mieć dobrą sylwetkę. A przynajmniej dobrą w moim mniemaniu i kobiet z którymi się do tej pory spotykałem, być może tobie zależy na byciu szerokim bykiem, wtedy faktycznie musisz pewnie włożyć więcej czasu w
@gharman: nie neguje, po prostu to trzeba lubić. Ale większość tych typów to traktuje te zale jako wymówkę.
Tak samo jak smieszy mnie te frazesy na zasadzie "laska zrobi 3 serie przysiadów i już ma perfekcyjna sylwetkę". Może dla napalonego incela ale ja zaraz rozpoznam fitnesiare.
No i te gadanie o kasie, no bądźmy powazni.
Jak ktoś chce i nie ma jakiejś totalnie beznadziejnej genetyki to będzie dociety