Wpis z mikrobloga

Pomimo że pracuje to popieram netów.
K0lchoz to jest męka i upodlenie człowieka. Rodzice zrobili przegrywa, przekazali słabe geny, dodatkowo dobrze nie wychowali skazując na przegrywanie, to niech go sobie utrzymują.
Ja robie tylko dlatego bo mam spokojna robote na ochronie w kołchozie bym nie robil, Janusze powinni sobie sami tam zapieprzać.
#przegryw #neet
  • 20
@anonanonimowy321: ogólnie kiedyś zarabiało się mniej, ale ceny były niższe, a dziś to ceny #!$%@?ło i nie wyobrażam sobie pracować za 3-3,5k brutto... to jest jak wyrok śmierci. No może taka praca jako pierwsza dla jakiegoś 18 latka, żeby dorobić, gdy nadal utrzymują rodzice. Ale 3-3,5k dla dorosłej osoby? To powinno być zabronione przez konwencję genewską.

Jeszcze rozumiałbym gdybyśmy mieli poziom usług publicznych na światowym, zachodnim poziomie. A tu wszystko i
@Scarface83: tak to prawda, natomiast boję się bo w PL siedziałem raczej jako pracownik umysłowy i nie mam żadnego skilla w łapie, a praca na 3 zmiany nie jest dla mnie, więc pewnie nic by z tego nie wyszło

dlatego najpierw się uczę jeszcze siedząc na neet w PL, żeby potem startować jak coś z jakiegoś entry-level do biura... choć wątpię czy się uda
Czytam tego przegrywa i dochodzę do wniosku że tym co się nie chce robić to mają przerąbane w Polsce xd. Dobrze że jestem tym innym i spokojnie dobra kasę w pl można zarobić w kołchozie
@anonanonimowy321: ja całe dorosłe życie pracuje, pracowałem na dwa etaty chodząc do roboty codziennie, nawet w święta, bez odpoczynku. Ciągle praca w gastro, na cpnie, magazynie, kołchozie. Po 8-10-12h w robocie, dniówki, nocki. Teraz pracę w kołchozie łącze ze studiami i CH*już tego mam. Zaczynam przekonywać się do neeta
@anonanonimowy321: wiadomo ze lepiej spokojnie neetowac niz #!$%@? za 3 czy 4k w kolchozie jak gownomieszkanie w miescie juz z pol miliona kosztuje, ale palJaki z mentalnoscia rodzicow z prl ze robic trzeba i sie cieszyc ze robota jest szybko tego nie zrozumieja, co widac nawet na Tagu, ja se neetuje od 9 lat i mam #!$%@?, zdrowie fizyczne i psychiczne mi sie poprawilo o 100% dzieki #neet, a najbardziej