Wpis z mikrobloga

Pytanie dla tych co mają dzieci - mniejsze. Czy pozwalacie młodym grać w gry? Jak limitujecie czas? Mój młody ma zaraz 3 lata i odkąd mu pokazałem pada i Crash Bandicoot 4 tak nie chce się odessać. Budzi mnie o 7 rano z padem w ręku i on chce grać xD Niby gry odstersowują ale gdy chce mu zabrać pada i wyłączyć to wiadomo jak to się kończy.
#pcmasterrace #komputery #gry
Pobierz nandrolone - Pytanie dla tych co mają dzieci - mniejsze. Czy pozwalacie młodym grać w...
źródło: ie6JLjQ
  • 55
@kiszczak: Też mi się wydaje, że to błąd był. Używa tabletu. Tam gra sobie w jakieś proste gierki. Ale tutaj jest zupełnie inaczej - inny świat. Tablet mu zabierzesz nie ma krzyku a tutaj tragedia. Kontynuować - w sensie pozwalać mu grać nie wiem 2x15 minut dziennie czy totalnie zabronić do któregoś roku życia? Sam nie wiem co jest dobre. Totalne zabranianie jest też złe.
@nandrolone: brutalność w grach nie jest problemem tylko łatwa dopamina, #!$%@? sobie gospodarkę chemiczna mózgu przez gierki. Ograniczałbym PC a tabletu to w ogóle bym nie dawał przez następnych kilka lat bo te proste mobilne gierki są najbardziej uzależniające. Niech se pogra ale w coś dobrego rozwijającego na PC od czasu do czasu, nie wiem jakieś rpg, minecraft czy coś a tak to klocki mu lepiej kup czy coś ( ͡
@nandrolone: przede wszystkim to bym szukał innych zajęć - błagam nie rób tylko tak że pierw nauczysz grać a potem odetniesz i nara znajdź se zajęcie dzieciaku xD

ja jako dziecko miałem tylko zabawy, które sam sobie wymyślałem a jedyne zajęcia to z angielskiego (oczywix nie było też dużych możliwości, więc nie mam tego za złe rodzicom) - no ale uciekałem mocno w świat gierek i bardzo dużo grałem w latach