Wpis z mikrobloga

Pytanie dla tych co mają dzieci - mniejsze. Czy pozwalacie młodym grać w gry? Jak limitujecie czas? Mój młody ma zaraz 3 lata i odkąd mu pokazałem pada i Crash Bandicoot 4 tak nie chce się odessać. Budzi mnie o 7 rano z padem w ręku i on chce grać xD Niby gry odstersowują ale gdy chce mu zabrać pada i wyłączyć to wiadomo jak to się kończy.
#pcmasterrace #komputery #gry
nandrolone - Pytanie dla tych co mają dzieci - mniejsze. Czy pozwalacie młodym grać w...

źródło: ie6JLjQ

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 0
@Nakrecany_samotny_spacer: to, że czeka to nie znaczy, że gra. Odmawiam i idzie się bawić. Nigdzie nie napisałem, że gra całymi dniami. 15 minut popyka przez cały dzień (nie każdy) i tyle - przeważnie weekend jak nie ma żłobka. Potem lego, puzzle, dwór itp. Pytam ogólnie odnośnie gier dla małych dzieci. Każdy ma inne zdanie i chciałem się dowiedzieć co myślą faceci o tym.

Tymbardziej Crash 4 to gra deko frustrująca -
  • Odpowiedz
@0dcinek: Metylofenidatu jeszcze nie mam. Mialem bupropion ale pomagał po czesci tylko. Gdy spróbowalem amfetaminy kilka razy w zyciu to do pewnego momentu (czyli do iluś tam kresek) działało jak lek a nie drug.
  • Odpowiedz
@0dcinek: uspokaja mnie, jestem w to #!$%@? od 11 roku zycia
w zaleznosci ile wypije w ciągu dnia to moge zasnąc ale jak przekrocze pewną dawke( dzbanek kawy ) to raczej juz w strone bezsennosci
  • Odpowiedz
@nandrolone: Gdy są ok jeśli np. wspólnie aktywnie rywalizujecie ze sobą na ekranie. Jeśli jednak mały zostaje sam na sam z ekranem koncentrując się w 100% nie mogąc się od tego oderwać to już jest źle. Jeśli możesz dawkować np. 1h dziennie a później mały ma inne zajęcia to ok, niech gra. Jeśli jednak cały dzień chodzi za tobą prosząc o gierkę, to niestety ale musisz odstawić całkowicie. To tak jak
  • Odpowiedz
  • 0
@lotos10: Aż tak źle to nie jest. Zawsze gra ze mną albo z matką pod kontrolą. Już się trochę uspokoił i nie płacze jak biegnie z padem. Po prostu odkładam i mówię nie wtedy leci do klocków się bawic. Pewnie był nowy impuls i mocno mu się spodobało w sumie to któremu dziecku by się nie spodobały gry ;-)
  • Odpowiedz
@nandrolone: Gry są spoko :) Trzeba tylko uważać w co gra, jak już ktoś napisał nie przemoc jest problemem. Problemem jest sztab psychologów który projektuje gry w taki sposób aby możliwie uzależnić dzieciaka od gry.
  • Odpowiedz
@nandrolone: w wieku 3 lat to powinieneś mu dać puzzle do układania i jakieś planszowki a nie komputer, ciekawe co to będzie w przyszłości, polecam jakieś książki o wychowaniu
  • Odpowiedz