Wpis z mikrobloga

Każdy powinien z Polski wyjechać kto kiepsko zarabia, zostaną sami lekarze, programiści i menadżerowie z korpo i w końcu nie będziemy więcej biedni.


@dziacha: to zróbcie tak, żeby ludzie nie chcieli wyjeżdżać. I nie chodzi tu o same pieniądze.
@kowalik: Standard, zamiast wesprzeć dobrym słowem, od razu zaczynają od zniechęcania, że tam wcale nie będzie lepiej.

Jeszcze te uszczypliwe uwagi na temat tego, że tutaj nie osiągnął sukcesu przez 10 lat, to tam też nie osiągnie xD
Ciekawe co debile piszący takie bzdury mają na myśli, że gość sobie założył, że tam z szaraka stanie się członkiem klasy średniej za jakiś czas czy co?

Jak widać złota rada, żeby unikać
w tym tygodniu mój znajomy właśnie stamtąd wrócił, obiecali mu złote góry a na miejscu się okazało się, że dostanie 7 euro za godzinę


@panda_3: ile ma lat? Wiekówka? I jeśli jest to robota dla niewykwalifikowanego pracownika, to kokosów nie zarobi.
@kowalik: powodzonka, też mam zamiar jechać w #cnc a też już 7 lat w kołchozie ale aktualnie uczę się Angielskiego bo tego wymagają w mojej pracy i mam nadzieję że do czerwca już tam zjade. Powodzenia