Wpis z mikrobloga

Życzę powodzenia ale nie mogę zrozumieć co ludzie widzą w Holandii, przecież tam jest cholernie drogo jeśli chodzi o przeżycie i jeśli zależy ci żeby sobie zarobić to już lepiej do Niemczech jechać i sie dogadać z kimś na wynajęcie pokoju
@kowalik: kiedys w zbioprkomie podsłuchałem jakaś grupke ludzi w PL, narzekali, żę w holandii ceny wszystkiego strasznie wysokie i że na zakupy śmigali do Niemiec ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wolter_wait: moją ambicja jest to ze zarabiam przynajmniej 2x wiecej od ciebie i generalnie sram ci do mordy i takim słoikom. I jeszcze ta pretensja zeby winic siebie a nie kraj xDDD Gośc wyjechał za granice, dołączy do grona tych, którzy sobie polepszyli status, a taka wesz jak ty bedzie go wciagac z powrotem do piekiełka, żeby przypadkiem ludzie gorzej zarabiający nie wyjeżdżali, bo ty przestaniesz miec lepiej.
@Nie_bede_mial_zony

Skąd wysnułeś wnioski, że pewnie uważam, że znam na c2? Wytłumacz mi, jakie w ogóle ma znaczenie w kontekście tego co napisałem czy ja osobiście w ogóle znam jakikolwiek język obcy? Przypuszczenia prawdopodobieństwa faktów odbieracie jako atak. Po prostu jest wiele zawodów w naszym kraju, gdzie znajomość języka obcego nie jest wymagana i to jest jeden z nich.