Szukam se auta na otomoto, przeglądam oferty i trafiłem na taką: https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
@malinowydzem: oni odlatują coraz bardziej, wcześniej cena ogłoszenia uzależniona od ceny samochodu, teraz to logowanie przy Vin i dodatkowo CENY DYNAMICZNE
ChataGPT podaje, że lekarze w USA zarabiają średnio około 400k USD rocznie. Czyli wychodzi na to, że Dawidek na drugim roku specjalizacji osiągnął już poziom swoich kolegów z USA. Gdzie oni chcą wyjeżdżać za granicę do pracy? Chyba k---a na Księżyc xD W sumie by pasowało bo ich zarobki już tam są xD
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
Generalnie są różne ograniczenia, np.segway navimow pozwala zrobić mapę dostosowaną do przeznaczenia kosiarki. Model i105e przeznaczony na trawnik do 500 metrów nie zrobi mapy większej niż 600 metrów. Appka nie pozwala. Ale później kosić może cały czas 😉
Ale hola hola, powoli. Jak to tak? We dwóch?? Z mieszkania??? Przecież tu potrzebne są spółki skarbu państwa, samorządy. A przede wszystkim trzeba spółeczkę powołać, najlepiej ze dwie i przez nie ma wszystko iść. I jeszcze parę etacików dla siebie i rodziny.
Oj kolego, takim zbieraniem to ty daleko nie zajedziesz!
@marcelus: straszne bzdury, Owsiak wypowiedział się bardzo pozytywnie o tej akcji. Spółka, etaty to są w fundacji. Tak u Owsiaka jak i w cancer fighters. Doczytaj i przestań pluć jadem
trochę nie rozumiem skąd jakieś zaskoczenie wykopków, że białek to pisior xD kumpel cieszyńskiego + dostał ponad bańkę z naszych podatków na jakieś "prace badawcze" za rządów pis
Nic nie rozumiecie. Stanowski napewno przygotowuje obszerny materiał o przegranym przez PiS procesie z Pfizerem i dlatego teraz milczy w sprawie Zonda Crypto. Niemożliwe, żeby najlepszy polski dziennikarz przemilczał dwie takie afery. #polityka #kanalzero
@Azorek77: 'sorry, bylem na meczu Barcy, czerwona dla nas niesłusznie. Co? Jaka zondacrypto, co Wy mówicie, nic nie wiem, na meczu byłem. No ale mówcie, dalibysie czerwoną Cubarsiemu???'
@Pucuss: to jest idealny przykład podejścia prawicy do wszystkich innych, chamska mentalność. Poobrażać wszystkich, pokłócić się, a później "olaboga, pomóż".
Robi to teraz Trump, robi to pis wobec Europy i robi to duża część prawakow w domu, w pracy, codziennie wobec innych. Skutki widać i tu, w polskiej polityce i na codzien
https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/volkswagen-arteon-ID6HWy8w.html
Rzekomo prywatne samochody ELITARNEGO klubu hobbycars z Mierzęcic obok Pyrzowic (woj. śląskie). W ogłoszeniu brak nr rejestracyjnego samochodu, więc napisałem do typa czy by mi go podał bo chciałbym sprawdzić co tam gov zarejestrował. Dołączam skrina w komentarzu. Zadzwoniłem. Typ przedstawiał mi się przez 20 sekund mówiąc że to ELITARNY KLUB i jest rzeczoznawcą sądowym samochodowym i wgl jaki on
źródło: 1000030131
Pobierz