Wpis z mikrobloga

Łymyn w pigulce ☕. Wszyscy naokoło winni tylko nie ona. Grzebie szm*ciura w telefonie podczas jazdy a później pretensje do całego świata. Jak się jedzie przez wioche to wiadomo ze trzeba uwazac tym bardziej, ze pare sec wczesniej sama powiedziala, ze duzo psow tutaj lata. Dobrze, ze jakiegos bombla nie rozjechala.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #friz #zwiazki #motoryzacja
JulianGangol - Łymyn w pigulce ☕. Wszyscy naokoło winni tylko nie ona. Grzebie szm*ci...
  • 34
@F2f9TkqT5b: to w końcu bezpańskich czy z właścicielem? XD

O ile te psy miały właściciela to właściciel dał dupy, ale ta kretynka za kierownicą jest turbo głupia i również dała dupy. Szkoda, ze nie #!$%@? sobie doszczętnie samochodu bo zdecydowanie nie powinna nim jeździć. Mam nadzieje, ze ja dojada i zabiorą jej prawko.
@JulianGangol: Łymyn. Ta... Jakoś nie słyszałam, żeby to influencerki rozbijały auta co chwilę. Za to o influencerach już coś tak częściej. Friz nie dalej jak wczoraj miał na insta, jak prosi o pytanka, nagrywał w aucie. Dziś o widziałam więc może nawet nie kwestia, że minęły 24 h ale po prostu usunął przez inbę z tą dziewczyną.
Od dawna jest problem z nagrywającymi influ i wszyscy mają to w dupie. Tromba
@philosophy: akurat grzebanie w tel podczas jazdy albo pyerdolenie glupot przez telefon ma plec i jest nia wiadoma plec. A co do zapinania pasow to akurat to nie powinno byc nijak regulowane. Chcesz zapinac pasy zapinasz a jak nie chcesz to nie. Twoja sprawa jest to tylko i wylacznie i nie zapinajac pasow nie robisz krzywdy nikomu tylko i wylacznie sobie wiec gowno to kogo powinno obchodzic.