Wpis z mikrobloga

Łymyn w pigulce ☕. Wszyscy naokoło winni tylko nie ona. Grzebie szm*ciura w telefonie podczas jazdy a później pretensje do całego świata. Jak się jedzie przez wioche to wiadomo ze trzeba uwazac tym bardziej, ze pare sec wczesniej sama powiedziala, ze duzo psow tutaj lata. Dobrze, ze jakiegos bombla nie rozjechala.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #friz #zwiazki #motoryzacja
JulianGangol - Łymyn w pigulce ☕. Wszyscy naokoło winni tylko nie ona. Grzebie szm*ci...
  • 34
  • Odpowiedz
@JulianGangol ale mnie dziwi ten nowy wykop.. widziałem trochę wczensisj ten filmik w necie i stwierdziłem że pewnie zaraz będzie tutaj w hot.. a tu zdziwiko, tyle czasu od dodania i dalej lipa
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Jak wylecisz przez szybę możesz kogoś uszkodzić. Rozumiem, że dane z Instytutu chłopskiego rozumu? To faceci jeżdżą bardziej brawurowo i powodują więcej wypadków.
@MedrzecInternetu Ale czy ja typiarę bronię? Absolutnie nie, podkreślam tylko że głupotą nie jest domeną kobiet jak to się przyjęło na wykopie twierdzić. Odnieś się do tego co piszę, a nie do tego co sobie wymyśliłeś, że napisałam.
  • Odpowiedz
@JulianGangol:

A co do zapinania pasow to akurat to nie powinno byc nijak regulowane. Chcesz zapinac pasy zapinasz a jak nie chcesz to nie. Twoja sprawa jest to tylko i wylacznie i nie zapinajac pasow nie robisz krzywdy nikomu tylko i wylacznie sobie wiec gowno to kogo powinno obchodzic.


Nie no, szanujmy się. Nie rób takich fikołków. Niezapoznanie pasów jest turbo niebezpieczne dla wszystkich. Jak wpadniesz w poślizg i prowadzisz to
  • Odpowiedz
@JulianGangol: Wkleję to samo co napisałem w znalezisku.
Z jednej strony jej wina bo powinna patrzeć na drogę a nie w telefon a z drugiej właściciel #!$%@?ł bo puścił psa samopas.
Na nagraniu nie widać nikogo a dziewczyna próbuje znaleźć właściciela wołając więc pewnie jakaś brama była otwarta, no chyba, że to był bezpański pies.
Otoczenie wygląda na jakieś przedmieścia/wieś a tam ludzie podchodzą do tych kwestii luźno i nieraz sam
  • Odpowiedz
  • 0
@ArekJ: jesli te osoby wiedza ze nie zapiales pasow to akceptuja to bo jakby nie akceptowaly to by cie wysadzily z samochodu. Podtrzymuje to, ze zapinanie pasow powinno byc zderegulowane i jest to tylko i wylacznie moja sprawa. Juz zamordysci w kazdy element mojego zycia chca ingerowac wszystko w ramach "mojego dobra". Jak policja napyerdalala palami ludzi co protestowali przeciw lockdownowi to tez to bylo dla ich bezpieczenstwa. Tak samo widzialem
  • Odpowiedz
@JulianGangol: o, debil, do tego analfabeta nie potrafiący czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj 10x post @ArekJ. Wyraźnie Ci napisał: niezapinanie pasów wpływa na możliwość kontrolowania auta w przypadku zagrożenia, co powoduje zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, którzy nie mogą ci powiedzieć po prostu "weź #!$%@? z auta, o nie czuję się przy tobie bezpiecznie". A jeśli inni pasażerowie nie dbają o to, czy ty masz zapięte pasy, to inna sprawa,
  • Odpowiedz