Wpis z mikrobloga

@grett: Dość długo i skrupulatnie udawał bezstronnego naukowca/analityka, ale po 24 II momentalnie zszedł do poziomu zwykłego szura i onucy. Sam nie wiem dlaczego, bo kompletnie zrujnował swój wizerunek.


@JPRW: nieświadomym przypominam, że ten tfu pan weryfikował polski wywiad wojskowy. to jest #!$%@? dramat. i za to Lech Kaczyński powinien cierpieć w piekle do końca wszechświata. szczykulskiego powinni zniknąć a co narobił w trakcie tej weryfikacji dobrze sprawdzić. dla kogo
Dość długo i skrupulatnie udawał bezstronnego naukowca/analityka, ale po 24 II momentalnie zszedł do poziomu zwykłego szura i onucy. Sam nie wiem dlaczego, bo kompletnie zrujnował swój wizerunek


@JPRW: otoz nie, od dłuższego czasu wypowiedzi sykulskiego świadczyły, ze pracuje dla ruskich i pełno osob mu to wypominało, po 24.02. po prostu przestal udawac, to wtedy co glupsi zrozumieli z kim maja do czynienia, prawdziwa tragedia jest to, ze ten koles bral
@kfiatek_na_parapecie: Oczywiście, sam to pisałem, ale on tę prorosyjską czy bardziej antyzachodnią narrację podawał w sposób zawoalowany i dość inteligentny. Do tego mówił o różnych innych tematach, budował sobie fanbase ludzi po prostu zainteresowanych geopolitykę. Po 24 II puścił się poręczy całkowicie i zaczął wprost lecieć przekazem jak ze Sputnika. Może sam uwierzył w trzydniową operację, ale przez to zdegradował się z poziomu poważnych konferencji naukowych do poziomu piwnicy Panasiuka.

gdzie
JPRW - @kfiateknaparapecie: Oczywiście, sam to pisałem, ale on tę prorosyjską czy bar...
CZy ktoś może słuchał jakiegoś jego wykładu antywojennego? może przedstawić jakieś jego stanowisko? Najbardziej mnie ciekawi co wtedy, gdy Kacapy zajmą cała Ukrainę. Będą dalej mówić, że NATO za odrę. I co? W końcu włączę I wysłucham, ale może ktoś mnie wyręczy;p