Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że gdy młoda, niewykształcona kobieta dostanie umowę o pracę na czas nieokreślony, to bardzo szybko zachodzi w ciąże...

Może więc receptą na poprawę demografii jest masowe zatrudnianie młodych kobiet umowami na czas nieokreślony? Najlepiej na wysokie, dobrze płatne stanowiska dzięki czemu łatwiej będzie im podjąć decyzję o 2gim i kolejnym dziecku rodzonym pod rząd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #pracbaza #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #polska #demografia #zarobki #pieklokobiet
wqeqwfsafasdfasd - Zauważyłem, że gdy młoda, niewykształcona kobieta dostanie umowę o...

źródło: kobieta-szefie-wszyscy-maja-umowe-na-czas-nieokreslony-a-ja-nie-ok-to-moje-zwolnienie-jestem-w-ciazy-wracam-za-2-lata

Pobierz
  • 33
@frems Mnóstwo pracowników ucieka zaraz po przeszkoleniu więc pracodawcy nie chcą szkolić "zielonek", płeć nie ma tu nic do rzeczy.

Narzekają, że pracownicy nic nie umieją (najlepiej żeby inny pracodawca nauczył a on weźmie gotowego za darmo)

Narzekają, że nie ma chętnych pracowników (najlepiej, żeby pracownice innych rodziły a oni skorzystają)

To po prostu ten sam schemat "dej mnie"
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wqeqwfsafasdfasd: to jest chore właśnie - to że kobieta jest w ciąży nie znaczy że nie może pracowac. Szczególnie mnie wkurzają te które są miesiąc w ciąży i już przynoszą zwolnienie. Jakbym był pracodawca to bym unikał zatrudniania kobiet bo po co mi pracownik którego zaraz nie będzie?
@wqeqwfsafasdfasd: gdyby aborcja była na życzenie, byłby ten słynny wolny rynek i dziki kapitalizm to pracodawcy mogliby podpisywać z kobietami umowy, w stylu, że na czas pracy w firmie zobowiązuje się abortować każdą ciążę, jeśli nie to umowa jest automatycznie zrywana i essa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko w perspektywie czasu trzeba by było oddelegować produkcje kolejnych pokoleń, jakieś sztuczne macice abo co, wtedy kobiety przestałyby być